ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    lv89z8kyh9nnflyc.png
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    ↪NORTE
    Stvarno jebeno nema razloga da se ne napuni sjever doli, jel ima bolje prigode da i oni koji nisu skloni dolazit vcrs dođu!
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    ↪Neki tip sa Zapada
    :lol:
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    SVI NA MAKSIMIR!
    Vrime je idealno ne može bolje, svi koji se misle za sve četiri i vadite ih iz domova.
  • A ili B | Forum Igra
    uno ili kems — NitkoBitan

    Uno

    Atletico Madrid ili Liverpool
  • Ulaznice - aktualno
    ufucnz86ppbl3b6k.jpeg

    Upravo objavili
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    b8pfdabfp9784n4k.jpeg

    :cool:
  • A ili B | Forum Igra
    Nabrijana nova zvjerka
    Sopranos ili The wire
    — cron1ck

    Sopranos

    Venom ili Thor
  • Grad Zagreb
    Lik izgradi kampanju na Bandicu i Pripuzu. Prvog nije uspija pobijedit jer je otisa ka vječni gradonačelnik, a drugom ne može doslovno ništa. Sta ćemo sad, ajmo se uvatit grafita. Klosar!
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    Fora bi bilo da krajnja točka bude stadion, podrška za sutradan
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Mogu sa bilo u kim u okladu u janjca da ovaj ne može preživit 300 dana na klupi južnih rivala.Ima tko zainteresiran? — mniokl

    Nema smisla bogati kad ces dobit
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Kružni tok, živi bili pa vidili
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    1g15ga02rf4ieh8x.jpeg

    ANTONIO CONTE novi je trener Tottenhama
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪xavier
    Da al on kaže da navodno ima usmeni dogovor sa predsjednikom saveza o novom ugovoru.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Kek je danas u podne održao konferenciju za medije na kojoj je poručio kako ne želi u ovom trenutku pričati o Hajduku jer bi to bilo neozbiljno te da će s ljudima u Savezu o svom ugovoru razgovarati tek na kraju kvalifikacija.

    "Trenutno razmišljam samo o reprezentaciji. Ne biram ništa, pregovori s reprezentacijom su odavno gotovi", poručio je Kek između ostalog.
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo