Nogometni Stadioni Nije problem u hibridnom travnjaku nego u drenaži. Priča sam dečkom koji održava travnjak u Maksimiru i pomoćne terene.Kaze da opet imamo najbolji travnjak u HNL-u.Tribalo je jedno vrime da nauče radit sa hibridnim travnjakom. Par sezona je Rujevica bila najbolja jer je prva imala hibridni travnjak. Kao da je drenaža toliko dobra na Maksimiru da mozes na mali prostor izlit pun k vode i sve popije. Negdi je dubina oko pola metra ima slojeve tog šljunka i pjeska koji sve upije u sebe. Zanimljiva stvar da je kaze da nikom nije jasno kako Hitrec tako dobar, tamo je prirodna trava i kaže travnjak još bolji na Maksimiru to me bas iznenadilo kad mi je reka. Al da je maksimirski u prednosti kad pada kiša.