ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • FIFA World Cup 2022 - Katar
    ↪Krizy
    Tuga u Sarajevu
  • Nogometni Stadioni
    ↪deda
    Nije problem u hibridnom travnjaku nego u drenaži. Priča sam dečkom koji održava travnjak u Maksimiru i pomoćne terene.Kaze da opet imamo najbolji travnjak u HNL-u.Tribalo je jedno vrime da nauče radit sa hibridnim travnjakom. Par sezona je Rujevica bila najbolja jer je prva imala hibridni travnjak. Kao da je drenaža toliko dobra na Maksimiru da mozes na mali prostor izlit pun k vode i sve popije. Negdi je dubina oko pola metra ima slojeve tog šljunka i pjeska koji sve upije u sebe. Zanimljiva stvar da je kaze da nikom nije jasno kako Hitrec tako dobar, tamo je prirodna trava i kaže travnjak još bolji na Maksimiru to me bas iznenadilo kad mi je reka. Al da je maksimirski u prednosti kad pada kiša.
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Taj bi za svoju guzicu i kokardu nabija na onaj bubanj od glave, fascinantno.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪mniokl
    :lol: :lol: :lol:
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Dosta spominjemo Keka i zazivamo ga, bas me zanima mišljenje ode na zoni Vas zonasa. Dal je po Vama Kek bolji trener od Bjelice il suprotno?
  • FIFA World Cup 2022 - Katar
    Potpuno zasluženo, nikad gori Portugal u životu nisan gleda
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    qabxvajz62c1zauu.png
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pitanje reportera nove TV Lovrena:”ocete sad zadirkivati ruse?” Amaterizam
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Komentator: kod ovakvog terena tehnika još vise dolazi do izražaja!

    Jel ovo moguće da je izjavia?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    To je taj teren koji je bolji od lMaksimira, ovo se na Maksimiru ne može desit
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Atmosfera smijurija neugodno mi je, bolje da nisu ništa najavljivali. Di je tih 15min Vukovar skandiranja?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Juranovic,Vlašić,Perišić, Pasalic, Grbic šta rec. Livaja ulazi Rusi znaju unaprid sve
  • Pandemija koronavirusa
    ↪Fanboy
    Hvala na informaciji!
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪SAS1987
    Mislim da je i dalje najbliži klupi Slovenije i nakon kval. Reka je to vise puta o nastavku suradnje sa njima. Šta se tiče Dinama uprava je nedavno izjavila da Krznar ima punu podršku kluba. Nekako mi to nemoguce djeluje u ovom trenutku, osim da Krzanar nešto gadno ne zabrlja a nije nerealno jer slijede tri paklena tjedna za nas!
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪SAS1987
    Daj boze, al neće se to dogodit :sad:
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo