ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    /uploads/files/v5/anml43riq0vx4qtd.mp4

    Svećenik laca :smile:
    Attachment
    IMG_0996 (13M)
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    tu se jedino s tovarima može priuštiti X, ostalo se mora dobiti. — db-izbjeglica

    To ćemo jedino sigurno pobijedit. Prije ćemo kiksat nešto drugo.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Na poluvremenu su ih razdvojili na dve grupe al nezzz zas — Rocky1986

    Na poluvremenu je interventna policija ušla među navijače Hajduka, koji su bakljama gađali gledatelje na drugim tribinama, te ih je razdijelila na dva dijela.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Previše smo prosuli bodova i sad nas čeka mrtva trka šta nije dobro. Krajnje je vrime da se uozbiljimo.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Na silu
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Riječke picke nisu stale u obranu svog navijača koji je utrca u teren
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Koje smeće ovaj Livaja, provocira publiku pa se pravi glup
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪Navijač Dinama
    Pret. Valentina Miletić ako je hntv u pitanju? Plava ženska?
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Jel ima neko link za Gorica-Lokomotiva, tj zašto onaj bembara twich ne radi? Inače je top uvik
  • Loša organizacija ulaska na stadion
    Nije to slucajno ljudi moji, i dalje se tretira navijače Dinama ka neprijatelje. Pogotovo Boyse, to je ostavština Mamica. Znamo ko je zadužen bija za progone, Antolic bivši policajac tzv. “prvi pendrek Dinama”. Ne triban govorit koju funkciju obnaša trenutno u klubu. Tako da ne triba se iščuđavati oko tog.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ako dobije Genka izborit će knockout fazu teško da će ic smjena. Njima je to trenutno najvažnije.
  • 1.HNL- 16.kolo- Dinamo Zagreb- NK Osijek- 20.11.2021- 15:00h- Stadion Maksimir, Zagreb
    E moj Nenade, sa ovon igrom mos samo sanjat bit prvak
  • Pandemija koronavirusa
    ↪NORTE
    Imas Snylab na Maksimiru privatna poliklinika radnim danom od 7-19, Subotom 8-12. Kraljeviceva ul. 24.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Realno ovo je ključni problem Dinama od početka sezone, trener.Ode na zoni smo davno to detektirali kao glavni nas problem.Imamo i dalje jaku momčad bez obzira na odlaske tipa Jakic, Gvardiol, Majer. Dinamo je i dalje pre kvalitetan u odnosu na ostatak HNL budimo iskreni. Nekako uz sav trud Krznara ne uspijeva to sve poslozit da djelujemo moćno svaku utakmicu. Mučimo se stalno bija to HD il Rijeka. Ako je ovo istina,bit će najveće pojačanje ove sezone. Nekako i dalje ne virujen da će doc al ako bude niko sritniji od mene po pitanju izbora novog trenera.
    Kek vrime je da nas povedeš!
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    @Bosskovitz :clap:
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo