ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Zaperu je agent Andy Bara. Znamo kakav ugled ima u Dinamu i koliko je moćan menadžer.Tako da nebi me iznenadilo da dođe kod nas. A i ovaj Misic pitanje šta će sa njim bit na kraju sezone, mis da nije opravda koliko se očekivalo od njega. Na kraju krajeva Zaper 23g ,Misko27g ovog dovest i sutra zaradit na njemu tako Dinamo planira jer je mlad, a i trenutno nebi da Mišić igra bolji nogomet od ovog
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Ma cila sezona je za k, toliko loših poteza, promjena trenera, prodaja ključnih igrača…sad nam se sve to vraća i strepimo ocemo li uopće bit prvaci. Bojim se da sve vodi prema ludom scenariju za koji svi navijaju da zadnje kolo odlučuje prvaka. Nadam se da do tog neće doc jer sam uvjeren da bi nam uzeli naslov u dvorištu. To većina želi vidit. Osijek, Sibenik, tovari…morat ćemo se itekako pomučiti da osvojimo naslov. Samo mi nije jasno da igraš utakmicu i znas ulog i ovoliko ljudi dođe te gledat a mi odigramo ka p
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Znaci ovaj petko je nevjerojatan ko da igra na školskom, orsa mu livo sam ovaj glava u pod i neko piplanje. Ko na pesu ide proći sve
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Ajmooooo
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    ↪Derek Trotter
    hahah koliko je dobitak
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Cacic na poluvrimenu pogleda Zonu Dinamo da vidi koga će uvest
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Katastrofa, nismo došli na utakmicu. Ova kisetina još ne staje. Ovo će bit krvavo. Nazalost nadam se bodu bar jer ako vako nastavimo to će nam bit premija. Pa jbt ovakva podrška sa tribine pa dajte krvi malo
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Mlitavi smo, svaki loptu gubimo oni su dosta agresivni i jednostavno igraju. Ovaj Aliju nam radi probleme. Vidit ćemo koliko će Loksa moći držati ovakav tempo.
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Drago mi je da mali Baturina je od prve konacno
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Stari moj di smo mi sve prosuli bodove ove sezone
  • 1.HNL - 33.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 1.5.2022. - 19.05h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Srušit cemo rekord sutra ajmoo Dinamoo
  • Transferi - rasprave
    ↪Armagedon13
    Ako je istina steta, meni jako drag igrač i mislim da ima mista za njega u Dinamu
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Nije sve do tovara...da nisu profućkali 3/4 sezone Dragovoljci bi se s Istrom i Šibenikom pošteno potukli za ostanak — miro

    Slažem se u potpunosti! To je ta mega momčad sa vrhunskim trenerom. Nije ovo slucajno ništa, cilu sezonu igraju bzvz, bili bi i gori da im se nije svaku drugu sudilo penale. Sezona je zanimljiva jer Dinamo dovea do tog da je sebi dozvolija da par kola prije kraja nije još rjesia prvenstvo.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    owr2mpq85twwthzg.jpeg

    Ne mogu se nikako pomirit da neće bit prvaci, koliko su bili uvjereni. Sad piskarala računaju na kalkulator, rade grafove al neće im pomoći. :smile:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪xFire
    Soccer stream reddit, ja gledam prek tog https://redi1.soccerstreams.net/
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo