A oni tako uvijek napišu,osobne na proslavi titule nisu pitali,ulazili s majicama i dresovima d,pisalo zabranjeno,kad su gostujući imali zabranu,pustili su nas na tribinu zapad. — Igor
Ak bi tovarija morala recimo zatvoriti istok oni bi napravili takav pritisak (s time politički problem i političku motivaciju) da bi grad Split uzimao novac "bolnicama i vrtićima" samo da bi se mogao isfinancirati stadion. — SAS1987
a za jug...ponavljam, organizacijski im je lakse drzati ga zatvoenim za domaće.... — reziser
Nevjerojatno kolko ih može posrat sreća. Ispadaju neki konkurenti u utrci za naslov, a igra im nema veze s nogometom — Tom vg
