Stadion Maksimir I naravno rade bi zakomplicirali Tomasevicu stvar pa gradili stadion namjerno na drugoj lokaciji, nego sjeli pa se dog da to bude Maksimir i zajedno ga napravili. A ove druge manje stadione tipa Kranjča nek rade di žele! Al glavni nacionalni stadion triba bit Maksimir i tjt! Jer je to jedino logično rješenje!