Uz Brekala bi nam dobro došao i Pongračić, vjerujem da ga se može dobiti za 3 milijuna jer ga se žele riješiti zbog izjava. Inače Dinamovac: — Krizy
Za obnovu poljuda preko 50mil eura, koja smijurija
Nakon maksimira bi kantrida realno trebala bit br. 2 na redu a ne neka koprivnica il sta su vec nasrali, neozbiljno sve skupa — bluemadness86
Ja sam siguran da će se stadion graditi — SAS1987
