ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    Sramota me izaći iz kuće jutros,je li trenera sramota?? — BBB ROHOLT

    Ma koja sramota, zašto? Jakir ispija kavu i šepuri se kao puran jer je dao 2 gola Bayernu.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Ovo mora biti kap koja je prelila čašu!
    Stari moj, ti si 9 komada popio, 9 jeb**ih komada! Taj rezultat i podatak će se zauvijek spominjati i ti toga nisi ni svjestan. Nije ti ovo Maribor, Gorica ili Zrinjski, tebi se u ruke dalo da vodiš jedan kultni klub kao što je Dinamo iz Zagreba, a ti si taj klub sinoć osramotio i to pred cijelim svijetom!
    Idi više, rekorderu!
  • Trener - Sergej Jakirović
    9:2 je sasvim dovoljno za otkaz — Zvonkec

    To je za robiju, a ne za otkaz.
  • Novi trener Dinama #3
    Ponoć je prošla, šta se čeka?
  • Novi trener Dinama #3
    Dopeljajte Bjelicu! Javite mu da se spremi i usput samo naiđete u Klagenfurt po njega i to je to.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Odlepršaj više! Zakucao si nas na dno i zauvijek će biti ispisana ova sramota!
    Idi više, muka mi te gledati i na pressicama kako si oblizuješ usnice, na silu kašlješ i čačkaš uši pred kamerama...ne kužiš da je i to sramota i nepristojno.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Ovo je neoprostivo! Ostani tamo i neka te poplava odnese do Crnog mora
  • 1.HNL 2024./2025.
    I taj Murić propao ko kauč. Uz svo dužno poštovanje, al u Slaven Belupu grije klupu.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪NORTE
    Koja ljepota od dresa.
  • Marko Rog #30
    Nek se vrati u svoj matični klub, ne trebamo mi trpiti njegovo vraćanje u formu. — Marcinko

    Čemu ovo?
    Onaj njegov drugi šut su okrzala Elezova leđa, da nije, lopta bi bila u maloj mrežici, a Rog junak. Neviđena sreća za tovare. A ti ga tjeraš iz Dinama na osnovu čega?
  • 1.HNL - 6. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    majkemi ak ih nebi pozvao sve danas na teren i rekao momci evo ovo je gol ajde sad lijepo gledajte u njega iducih 5 sati da zapamtite di se nalazi — MaliPizdek

    Previše očekuješ. Jakir je takav da će ga senatori prisiliti da on bude taj koji će gledati u gol idućih 5 sati.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Jakire, kad je dobro, dobro je. Kad je loše, loše je. Ovo danas je bilo loše za popizdit.
  • 1.HNL - 6. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nevjerojatno koliko licemjera ovdje ima ili bolje rečeno, ljudi kojima je pamćenje kratko. Do prije par sati ste orgijali na Roga, zazivali ga u početnoj postavi, da je igračina, da ga trebamo pod svaku cijenu zadržati u klubu... 2 sata poslije se pljuje po čovjeku, tjera ga se nazad u Italiju... gledam i ne vjerujem!
  • 1.HNL - 6. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Točno se znalo kako će ovi odigrati. Čvrsto iza u obrani, parkirati autobus, a naprijed će Livaja već nešto napraviti. Tako je i bilo. Potrošeni smo jako nakon ove tekme i miriši mi na katastrofu u Minhenu.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Prvo da mi njih pobjedimo sutra kako god znamo, to je najvažnije, a onda ćemo pozorno pratiti i uživati u njihovom cirkusu i raspletu oko ostanka-odlaska Gattusa itd... Ja posve zadovoljan i s minimalnom pobjedom. A Gattuso može i ostati, nema potrebe da ode. :naughty: :grimace:
Home » Blueshadow86
More Comments

Blueshadow86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo