Kad je se ristovski uspio ozlijedit?veliki peh ne bude li igrao on je bas igrac za derbije — morales
Kaže Bjelica da je Ristovski upitan, da nije trenirao 2 dana i da se i on priključio ovoj dugačkoj listi ozlijeđenih igrača.
I kolko god je van forme, ali slažem se da je Ristovski u ovakvoj utakmici jako bitan faktor i igrač.
Nevjerojatno puno ozljeda. Svaki dan netko novi otpadne. Baš teški peh. Još samo fali da se Baturina ozlijedi, što me ne bi ni čudilo s obzirom koliko ga se cijedi (reprezentacija, Hnl, Europa). Za ovu tekmu i Ristovski upitan, što bi moglo značiti da RPG seli desno, a lijevo ulijeće Ogiwara. Jebote, kolko nama ustvari Perković fali...
Primiti se posla i na zimu dovesti napadača, zadnjeg veznog, stopera i lijevog beka. Rješavanjem lijevog beka se dobija i desni bek - prebacivanjem RPG-a na poziciju Ristovskog koji je zreo za klupu, a možda i otpis nakon što mu ugovor istekne, koji je važeći, ako se ne varam, do kraja sezone.
Rekao sam prije tekme da postava ne izgleda dobro na papiru, a tako je nažalost bilo i na terenu. Ne znam šta se mislilo napraviti s igrom bez napadača. Zabiti gol ne, a čuvati 0:0 90+ minuta protiv Dortmunda? Ludost.
Ništa, ovo zaboraviti i okrenuti se odmah na utakmicu s tovarima.
Meni je dosta naše gospoštine, finoće, kulturice i ostaloga...želim da ljudi u klubu ustanu, budu jasni, glasni, oštri, stanu u obranu naše časti, a ne da nas mediji i kojekakve spodobe konstantno razvlače, blate i gaze.