ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - 7. kolo - Dinamo Zagreb vs. FCSB - 22.01.2026. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪emilperska
    Bio je loš prvo poluvrijeme, drugo je bio dobar.
  • Trener - Mario Kovačević
    Ljubičić baš nebulozno loš. Primi loptu , meni roleta padne. Za sekundu i pol gubimo — Zagi

    To nikome nije jasno. Danas mi je palo na pamet da nema možda u ugovoru kakvu klauzulu koja mu garantira određen broj minuta. Znam da je to malo vjerojatno, ali stvarno ne vidim čime on pridonosi na terenu. Nadam se da se Bennacer oporavio, on ga jedini može istisnuti iz prvih 11.
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Pacho
    Koji je tebi kurac, jeli moraš baš svaki dan biti toliko jebeno naporan? Daj, skini se više treneru s kurca, ne voliš ga, skužili smo to prije tisuću sarkastičnih postova.
  • UEL - 7. kolo - Dinamo Zagreb vs. FCSB - 22.01.2026. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Dobro je to bilo, nismo se previše smrznuli. Rutinska pobjeda, cijelo vrijeme smo imali utakmicu pod kontrolom. Šteta za nepotreban gol, trebalo je to malo energičnije zatvoriti. Svi su odigrali dobro osim kojeg izuzetka, ne bih spominjao imena, nema potrebe. Dominguez je loše počeo, bio nekako dekoncentriran, ali u drugom je bio onaj stari. Beljo je bio pravi, ne samo zbog golova, nego i stava koji je pokazao na terenu. Da ne nabrajam jednog po jednog, samo bih još spomenuo kapetana, još jedna doktorska predstava. Kad se samo sjetim da je ovdje bilo teletabisa koji su ga vrijeđali, omalovažavali i tjerali iz kluba.
  • UEL - 7. kolo - Dinamo Zagreb vs. FCSB - 22.01.2026. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪din
    Ima pive
  • Suđenje i suci
    Nama Tovarić, tovarima Erceg. Od početka jako.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪rokikaciga

    Počivao u miru.
    Legenda, igrao sam nekoliko puta mali nogomet protiv njega. Taj kad bi primio loptu okrenut leđima, možeš se slikati. Pravi španer.
  • UEL - 7. kolo - Dinamo Zagreb vs. FCSB - 22.01.2026. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ici na Godu, pa onda ofanzivniji Vinlof svjez kasnije ako bude trebalo je ok opcija. Jedino bi volio, ako vec betoniramo zadnji red, da onda sredina bude ofanzivnija — Efes Pilsen

    Pa tako nešto bi se moglo očekivati obzirom da je rečeno da Vinlof trenira, ali nije još spreman za cijelu utakmicu.
  • UEL - 7. kolo - Dinamo Zagreb vs. FCSB - 22.01.2026. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ako je ovaj sastav točan i mi večeras krenemo s Godom na beku u utakmici u kojoj imamo imperativ pobjede i to po mogućnosti sa što više golova razlike, onda ja ne znam zašto mi tu trošimo dane, sate i tjedne tipkajući knjige i knjige analiza, varijanti, taktika i kretanja. — Mathiasovi Chageri

    Koga da stavi ako Vinlof nije potpuno spreman nakon ozljede?
  • Ostali Sportovi
    Danas svi igraju rukomet, moramo skupiti glave i dati 120% do kraja prvenstva.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Kakav genijalan gol Szoboszlaia. Pa ti nemoj staviti ležećeg policajca iza zida.
  • Ostali Sportovi
    Volim siječanj jer se preko noći 4 milijuna Hrvata nogometnih stručnjaka pretvori u 4 milijuna rukometnih stručnjaka.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa to su i prije prve utakmice napravili. Ciganska posla.
  • Trener - Mario Kovačević
    Kako mu je frizura losa nmg vjerovat da smo njega za trenera postavili — Fatos Beqiraj

    A tek obrve, stari nemreš mi s takvim obrvama biti
    trener Dinama.
  • Ulaznice - aktualno
    Nabili su cijene momački koliko sam čuo.. — BBBaranja

    S jedne strane nabili cijene, a s druge pozivaju na opću mobilizaciju.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo