• 1.HNL 2024./2025.
    Tovarima se sva ta pričanja mogu ostvariti ako prodsju Pukstasa za pare koje su si zamislili. No ta priča s njim ne ide baš kak su to mislili. Nitko ne želi dati 10 milja za njega. Meni je od prvog dana ta početna cijena bila nebulozna.
  • Transferi - rasprave
    Soticek blizu potpisa. 3 mil. € plus bonusi.Facke

    To je skoro pa badava.
  • Transferi - rasprave
    Ako se ispostavi da je točna informacija o uvjetima posudbe Bulata onda je netko gadno zajebo i mora potegnuti dobre argumente kako bi dokazao da to nije na štetu kluba.
    — Mr Anderson

    Okej, razumijem tvoju skepsu, ali moram se osvnuti na par stvari. Kao prvo, vrijednost igrača nije ona koja piše na TM nego kako je već milion puta rečeno, ona koju je tržište spremno za njega platiti. Bulata očito nitko ne želi platiti što piše na TM, pitanje koliko ga uopće žele platiti. Što me vodi na slijedeće pitanje. Da li smatraš da će Bulatu ako ostane u Dinamu kao zamjenski igrač s klupe vrijednost sve više i više rasti i da ćemo u slučaju da odustanemo od ovog kriminalnog i na štetu kluba transfera, na zimu ili iduće ljeto dobiti ponudu od 15mil?
    Po meni je poanta da neka se tamo pokaže i u tom raspalom klubu pa će ga već netko pokupiti ako želi. I platiti koliko želi. Jednostavno ne vidim niti jedan plus u njegovom ostanku... niti jedan...

    A što se tiće Marićevog "prijateljstva" sa Lekom, riga mi se od takvih zaključaka. Znači do jučer smo tvrdili da pravi SD ima pun imenik prijateljstava sa trenerima, bivšim igračima, klubovima, i kad (ako je istina) ovaj naš SD iskoristi taj imenik da se riješi financijskog utega neperspektivnih igrača (bar u ovom trenutku za ovaj Dinamo) mi ga prozivamo i nazivamo nepotizmom i kriminalom...

    Vidim da se nismo još dogovorili s mozgom što pola ljudi ovdje zapravo želi od Dinama, od uprave, od transfera... Baš smo živi primjer bespotrebne histerije. Mene zanima da li vi kad dođete na novi posao prvi dan zaključite da je koma i da vam "sigurno" neće rast plaća i da će "sigurno" ići otkazi nakon 2 godine i da "sigurno" morate štipkati direktora za obraze ako želite napredovati...
    mali M

    Poanta je da ja mislim kako Bulat kao igrač može pomoći i da se moglo pričekati malo još, a ne ga slati prvi dan u klub čija je budućnost neizvjesna. Nije Bulat 25. igrač u klubu kojeg se želiš riješiti pošto-poto.
    Uopće me ne zanima što je Leko tamo trener i što si je Marić dobar s njim. Naprotiv, o Leki ko treneru imam visoko mišljenje, ali i on sam je rekao da nije znao kako je situacija u klubu tako loša.
  • Transferi - rasprave
    Bar ćeš imat priliku biti i sudac i egzekutor na sljedećim izborima. A samo to smo htjeli sve ove godine..Droljo

    Nitko sretniji od mene da dobiju na sljedećim izborima što bi značilo da su svoj mandat super odradili. No to ne znači da ako smo ih izabrali, da ne smijemo postavljati pitanja i kritizirati kad treba.
  • Transferi - rasprave
    Oduvijek mi je ova tema bila smiješna i histerija koja bi nastajala i prije početka prijelaznog roka, a širili je uvijek jedni te isti. Izbjegavam puno pisati jer mislim da nije kasno za pojačanja, a i sam imam neke informacije (ne kao licencirani insajderi ovdje) radi kojih smatram da nema mjesta panici...još.
    Ono što me smeta je branjenje svake odluke ljudi koji su sad u klubu onda kad je svakom jasno da je nešto krivo pa se čak pribjegava starom dobrom etiketiranju kolega koji su prvi ukazali na nelogičnosti. Pa imamo situaciju gdje se opravdava besplatna posudba Bulata klubu koji je u teškim financijskim problemima na način kao...Bulat je bezveze, nije za Dinamo, trebamo ga se ionako riješiti i slični biseri. Dajte malo, koga vi jebete, pa nisu ljudi glupi i slijepi da će pušit takva sranja.
    Ako se ispostavi da je točna informacija o uvjetima posudbe Bulata onda je netko gadno zajebo i mora potegnuti dobre argumente kako bi dokazao da to nije na štetu kluba.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Imali smo temu za predstavljanje novih forumaša, nisam dugo vidio da je netko od novih nešto napisao u njoj.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam zašto se nebi smjelo kritizirati Zajeca ili Marića ako nešto ne valja. Pa nisu svete krave. Ako se ispostavi da je nešto krivo rađeno, zna se tko za što snosi odgovornost. To smo i tražili, demokratskim putem su izabrani, ali ne znači da su amnestirani od kritika jer su naši. Prošlo je 100 dana. Ako je istina što kolega piše da nam se klubovi sami nude za suradnju onda treba objasniti zašto to nije riješeno. Jeli zbog financija ili nesposobnosti. Ili ako je igrač dogovoren prije dva tjedna usmeno, a nitko još nije finiširao transfer.
  • Transferi - rasprave
    Pa to i ja cijelo vrijeme pokušavam reći, preusko ljudi gledaju na cijeli taj posao.
  • Transferi - rasprave
    A što znači Šikiću ponuda Basela, ako mali ne želi tamo. Šikić je imao i za Majera veću ponudu, ali džabe kad Majer nije želio u Italiju. Na kraju je pristao na tri put manju Dinamovu ponudu plus postotak od prodaje koji je Dinamo otkupio prije nego je Majer prodavan.
  • 1.HNL 2024./2025.
    vrhunac karijere bi mu bio da se 'vrati' u hajdukdon

    Iskreno, ne bih volio da dođe u Hajduk. Imam osjećaj da bi ove sezone radio prevagu u ligi.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sam ak mi daju tenka vozit :lol:Droljo

    Najgora opcija ak dođe do kakvog rata.
  • Transferi - rasprave
    Što ćemo s usporedbom s Pjacom, Majerom, Ivanušecom i Stojkovićem? To si previdio odgovoriti.scooniepenn

    A što bi ti trebao odgovoriti, zašto bi ih uopće trebalo uspoređivati? To su vanserijski talenti bili u svom vremenu i ne treba ih uopće uspoređivati sa Šotičekom. Danas Lokomotiva takvih igrača nema što ne znači da ne treba dovesti Šotičeka po razumnoj cijeni ako nam može koristiti. Također sam gledao puno Lokomotivu. Ti imaš svoje mišljenje, ja imam svoje i kako se čini struka u Dinamu je sklonija mome mišljenju o Šotičeku. Vidjet ćemo tko je u pravu. I za njega i Pašalića.
  • Transferi - rasprave
    U svim ostalim kategorijama Pašalić je meni bolji. Tehnika im nije usporediva, kao i dribling, šut i kombinatorikascooniepenn

    Bullsheet...Pašalić ima jedino bolji udarac, tu se slažem, po svemu ostalom nije bolji, a on je svoj plafon dosegao. Da smo ga doveli dok je bio badave, ajde, ali sad da plaćamo par miliona za njega je besmislica. Lošiji igrač od npr Frigana. Gledao sam ga dosta prošle godine, nikakvu on posebnu razliku ni u HNL-u ne radi. Pročitan je pa mu ni to njegovo izbacivanje u sredinu na lijevu nogu ne prolazi prečesto. I zašto bi desno krilo trebao biti ljevak. Sve ovisi kako ga misliš koristiti i što očekuješ od njega
  • Transferi - rasprave
    Kao prvo, za Šotičeka sigurno nećemo dati tri milje, ja ne znam zašto uporno neki guraju tu tezu, a nemaju pojma, valjda da bi pojačali efekt napisanog. Bolje da dovedemo Šotičeka koji ima veliku mogućnost napretka u boljoj ekipi ko što je naša, nego da bacamo milijune na nekakve Pašaliće, Ojede, kurce-palce ili da damo milijun za Kaneka. Ljudi naučili floskulu da je Lokomotiva tranzicijska momčad pa na osnovu toga zaključili da Šotiček nije igrač za nas. A Pašalić i Kaneko kao jesu. Bože, svašta.
  • Transferi - rasprave
    Ja sam gledao sve njihove utakmice ove sezone u obliku sažetaka. Naravno samo u ligi.Marquis Manners

    Tak logično. Ja sam pak pogledao sažetke svih 38 tekmi Almerie. Je da su ispali ko i Granada, ali mi je gušt to, svašta vidiš. Odlično potrošeno vrijeme.