• Transferi - rasprave
    Ako je istina da smo stavili cijenu za Sučića na 10 milja, podržavam apsolutno. Time pokazujemo stav i šaljemo poruku da nam nije prioritet prodaja jer teško da će se naći netko i to platiti. S druge strane, ako netko stvarno ponudi 10, treba ga prodati. Dečko ne vrijedi toliko bez obzira na histeriziranje pojedinaca.
  • Transferi - rasprave
    Lijepo, lijepo, histerija raste, dežurni forumski mikimausi trkeljanjem po forumu sprečavaju prodaju igrača. Ajmo svi skupa pojačat trkeljanje, možda dovedu Salaha za desno krilo, ali da nikog ne prodaju.
  • Transferi - rasprave
    Elšnik umjesto Sučića je definitivno loš posao, bolje onda dovesti besplatnog Šunjića iako ni on nije dovoljno dobra zamjena za Sučića. Da dovedemo Čerina to je već druga priča.
  • Transferi - rasprave
    Sucicevi menaderi su braca Dzidic,Mamicevi ponajbolji prijatelji...tako da je sve moguce.Time

    Da su ne znam kakvi prijatelji, kakve to veze ima? Sve ovisi o nama, dečko ima važeći ugovor.
  • Transferi - rasprave
    Ako je Sučić taj, onda bi Čerin trebaobiti pred vratima. Osobno se nadam minutama i malom Paviću.
  • Transferi - rasprave
    Bosko Šutalo i službeno napustio klubCastAway1986

    Šteta za njega, velika su bila očekivanja, odlično je krenuo do te nesretne ozljede. Na žalost, ako se ne varam, on i Joško nisu odigrali niti jednu utakmicu zajedno, a trebali su biti tandem za LP. Dok je Boško bio zdrav, Joško je bio ozlijeđen, kasnije obrnuto.
  • Transferi - rasprave
    Jer je to znak da desno krilo dolaziLaugreano

    Dolazi Šotiček oko kojeg su ionako mišljenja podijeljena, jeli pojačanje ili samo ulaganje u perspektivu.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam zašto veselje oko eventualne prodaje Špikića kad u tom slučaju ostajemo bez ijednog desnog krila.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Super je prvi dres, drugi je OK iako mi se ne sviđa boja.
  • Ostali Sportovi
    Grci na svaku odluku prigovaraju, pritisak od početka.
  • Ostali Sportovi
    Jedva. Sutra što Bog da. Male su nam šanse, Grci su doma. Slučajno da nešto zašteka, pogurat će ih suci.
  • Ostali Sportovi
    Smith je odigrao odlično zadnju četvrtinu i onda sad proda loptu.
  • Ostali Sportovi
    Pa nemrem vjerovati
  • Ostali Sportovi
    Nije loša DR, ali Grci su ih riješili bez problema. Nas drže Šarić i Zubac. Hezonja i Smith nekako nedorečeni. Ostali nisu ta razina. Malo nas je zavarala tekma sa Slovenijom. Fali tu još 3-4 klasna igrača.
  • Transferi - rasprave
    On je nazvao agenciju, ali mu nisu ništa rekli. Kakav ridikul.