• Transferi - rasprave
    To su samo nagađanja, nemamo ugrađenu opciju otkupa u posudbu, ali to ne znači da Cagliari nebi pregovarao o Rogu.
  • Transferi - rasprave
    renutni Rog (28) > Trenutni Rakitić (36)
    Trenutni Pjaca (29) > Trenutni Perišić (35)

    Čak su i pozicije iste.
    Krizy

    Sve rečeno. Naše je vodstvo dovoljno mudro da ne pada na nekakva osnovnoškolska nadjebavanja...tko će nabaviti poznatijeg veterana i još ga k tome skupo platiti.
  • Transferi - rasprave
    A ti si Carlosa gledao u koliko točno utakmica?
  • 1.HNL 2024./2025.
    Mislim da se Perišić nikako neće naigrati pokraj RPG-a u međusobnim ogledima.Teofil Kateran

    Ko ni Raketa pored Sučića ili Roga.
  • Transferi - rasprave

    Nabijem na kurac i tebe i Balkan dedu. Otkud samo izgmižete svaki dan?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Vikendom platni promet ne radi, uplata bi trebala proći odmah ujutro u pknedjeljak.
  • Poredak na kraju sezone 2024./2025.
    1. Dinamo
    2. Hajduk
    3. Rijeka
    4. Osijek
    5. Istra
    6. Varaždin
    7. Lokomotiva
    8. Slaven
    9. Šibenik
    10. Gorica
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Šteta, faliti će ta jedna utakmica. Možda se može još nekog dogovoriti za sutra.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice

    Aj odjebi, jel ti jasno?
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Jebi ga, cijeli dan podredio gledanju utakmice i sad ništa.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Bolje da nikad ni ne pocne sa Spikicem u prvoj postavi..Koji horor a taman sam mislio da nece vise minute odigrat za Dinamo.E46

    Nekad ti je bolje ništa ne komentirati, nego lupetat bezveze.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Većina nije ni svjesna još koliko je bilo bitno ove sezone uzeti naslov/duplu krunu. Ne samo zbog financija, nego baš da se njima skrešu krila. A tu je i satisfakcija novom vodstvu kluba. Među našim navijačima se već čulo nezadovoljstvo tipa ...evo kad ulica vodi klub...
    Mene čudi da oni dalje nastavljaju po istom, opet idu na sve ili ništa, pale ljude s bombastičnim najavama. Euforija je dobra na kratki rok, ali kad se ne uspije pad je jako težak. Vidjeli smo ove godine.
  • Ivan Nevistić #33
    Navodno neka ozljeda leđa, ide na MR u Zagreb.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Godišnje su obnovljene. Dobro doći ovak pred kraj radnog vremena, samo jedan čovjek ispred bio.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Zna li netko jeli sad gužva na karatani?