ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kad je Vinko Soldo najbolji — hardek

    Marko Soldo
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Nije trebalo nikoga izbaciti. Imamo 23 igrača izvan B liste, a dopušteno je 25. — marcio amoroso

    Jeli razriješeno ovo? Nisam pratio. Stvarno nismo iskoristili 2 mjesta koja smo još imali?
  • Transferi - rasprave
    ↪Orc123

    Ne može na B listu.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Daliban

    Koga bi ti izbacio s liste i stavio Oliverasa? Računa se s njim za HNL. Sasvim dovoljno za početak.
  • Transferi - rasprave
    Sad čitam da je Koščević potpisao za Šibenik i ide na posudbu u Longfield. Onda ne stoji priča da nije želio na posudbu iz Dinama.
  • Ulaznice - aktualno
    Pozdrav, moze mala pomoc kako do karata sad u derbiju ako nisi clan ? Planirano je bilo iz Slo za Zg pa na utakmicu. ️ — Dizzy99

    Samo nemoj doći u hajdukovom dresu.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Kad su se zatvorile te teme, ja već 2 mjeseca nisam bio aktivan na tim temamam. Imao sam u 2 mjeseca možda 5 komentara. Znači ovo je kleveta i pričate gluposti. Tek nakon 21 dan od kad je ugašena tema, sam skužio da ne radi. Tako da nemoj lagat pliz, hvala. — GaijiZG

    Ispričavam se što nisam preciznije istražio razdoblje tvojeg djelovanja na tim temama.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Domaće tekme igramo ponedjeljkom na Maksimiru, na terenu br.7 kod bazena. — Draž

    Ak bute igrali koji utorak da mi je blizu, dođem vas pogledati. Ili ako ja budem igrao na utorak, mislim da imam jedno kolo tako.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Nije bolest samo ono što boli.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Eventualnim plasmanom u viši rang igrali bi skupinu B tj. ekipe koje su iz istočnog dijela Zagreba — Draž

    Vidimo se kad dođete u "Premijerku". Ako ja ne prestanem prije što je vrlo moguće.
  • Nathanaël Mbuku #21
    Gledam sad, DR Kongo igra drugu utakmicu u ponedjeljak navečer u Etiopiji. Teško će Mbuku prije četvrtka biti na treningu. Možda u srijedu ako je popodne.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    ↪Draž

    Vidim, igrate dosta po ovim mjestima u okolici Zagreba.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Piše se najbitnije poluvrijeme.
    Klasični veterani... :joke:
    — Draž

    A to bi i trebala biti svrha veteranskog nogometa, druženje i rekreacija. Na žalost često se to zaboravlja, pogotovo u ovim višim veteranskim ligama, neki preozbiljno to shvaćaju.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    ↪mlinchica

    Na ZG Nogomet stranici imaš
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    ↪Draž

    Vidi se potencijal za treće poluvrijeme :lol:
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo