• Transferi - rasprave
    Posuđen s pravom otkupa.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Gorica - 15.02.2025. - 17:30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pošto nema Mišića ja bi počeo s dvojicom zadnjih veznih, odnosno dvije osmice, npr. Ademi - Kačavenda/Rog, Baturina ispred njih, a Stojkovića bi stavio desno, lošiji od Mbukua i Cordobe neće biti. A obzirom da očekujemo Goricu duboko s 5 iza, od Cordobine brzine nebi bilo puno koristi.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Računajte na to da će Inter i menadžer pritiskati Sučića da se vraća što kasnije na teren.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo

    Da, možda se vrati prije reprezentativne pauze, nama dođe na isto, možda će kolo prije od Mišića biti spreman.
  • Transferi - rasprave
    Selahi je za Klasu bolji igracOrc123

    Kurac je bolji, nemoj pričat gluposti, pogotovo ne za klasu kad nije klasa. Uzeo bi ga samo ako ne možemo ništa bolje naći i ova tri dana. Ako možemo Belcara, onda treba njega uzeti. Da je Selahi takva klasa nebi bio još u Rijeci.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa

    Očajan teren. Zašto ne igraju na svom stadionu?
  • Josip Mišić #27

    Da se nije ozlijedio protiv Bjelovara, ozlijedio bi se protiv Gorice ili Rijeke. Očito ozljeda nije zaliječena kako treba.
  • Transferi - rasprave
    Kako mozes ovako nesto bubnut kad je bas protiv nas odigrao kao da je dosao igrac iz top klubova liga petice?!Dinamosaur

    Igrao je protiv nas jako dobro, sad protiv tovara još i bolje. Znači puno kad se igrač ističe protiv najjačih. Zagovarao sam ga prije, očito je i struka u klubu ga isto primjetila. Ne znam jeli još Marić započeo pregovore ili su tek sad krenuli. Bio bih i za Selahija, ali ako se bira između njih dvojice onda uvijek prije Belcar.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Gorica - 15.02.2025. - 17:30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ako smo spali na to da drhtimo pred Prširom i Ercegom onda imamo veliki problemmrgud

    Tko drhti? Možda ti, ja sigurno ne drhtim. A siguran sam ni naši igrači i trener.
  • Transferi - rasprave
    vjerojatno je ozlijeđen.Izet Hajrović

    Ozlijeđen je sigurno i ne igra preksutra. Ne znam za koliko bi se trebao vratiti na teren.
  • Transferi - rasprave
    Za Belcara i Pršira je premalo vremena ako se želi to riješiti do kraja roka. Ako Selahi ima izlaznu klauzulu to onda ide puno brže. Dovoditi nekog od slobodnih igrača da može odmah uskočiti umjesto Mišića mislim da nije realno.
  • Transferi - rasprave
    Kolika je klauzula za Selahija? Drugo, otkud znamo da on uopće želi u Dinamo? Nije ovo NBA.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ne razumijem pitanje, ovo je Zona Dinamo i pretpostavljam da svi u prvom redu navijamo za Dinamo.
    Ja bi tu napravio razliku između navijanja i simpatiziranja. Navijam za Dinamo i to je to, budiš se s njim i zaspiš, da igra s Liverpoolom ne bih imao ni najmanjih dvojbi za koga bi navijao.
    Liverpool mi je najdraži klub u inozemstvu, nema tu nekog objašnjenja, od malena je nastala ta neka simpatija i ostala do danas. Gledam svaku njihovu utakmicu ako se ne preklapa s Dinamom ili ako nemam nekih drugih važnijih obveza. Bio sam na finalu LP 2007 protiv Milana, bio dva puta na Anfieldu i nekoliko puta u Europskim utakmicama, zadnji put prije 10 godina sam ih gledao uživo.
    Inače u svakoj ligi imam neki klub koji mi je draži od ostalih, ako gledam neku utakmicu nikad mi nije svejedno ko će dobiti, odaberem si stranu.