ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    ↪marcio amoroso
    uz to, Osijek je tamo primio dva gola koja bi sigurno bila ponistena da VAR postoji. Tako da su realno bili egal sa turcima
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    ↪Zagreb1992
    kolega @SAS1987 i @Viola ih provocirali da je Kebab Slovensko jelo i da je bolji u Mariboru nego tamo kod njih.
  • UEFA Europska Liga 2023./2024.
    Zrinjski prošo Islanđane, otkako je PL BIH prvi predstavnik u gruonoj fazi nekog europskog natjecanja, imaju playoff EL gdje ce igrat protiv LASK-a iz Linza, u slučaju ispadnja, idu u grupe konferecijske lige. :clap:
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs AEK Atena - 15.08.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Covjek sam, 5 igrača stoji niko da mu u blok proba izać... strašno..
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs AEK Atena - 15.08.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Junihno iz Šibenika. :razz:

    Al kakav top u nozi ima čovjek
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪ZGBhoy
    bio je jako dobar za u21 repku na EP, no to je jako mal uzorak.
  • Ulaznice - aktualno
    Dečki imam kartu viška koju poklanjam, tribina sj.dole, zbog nemogućnosti dolaska u Zagreb. Ne bi želio da propadne pa ako ima neko voljan ko bi htio na sj.dole a da nije došao do vrijednog papira, neka mi se javi.

    Edit..riješeno
  • Bivši Igrači & Treneri
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs AEK Atena - 15.08.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Sve polako dolazi na vidjelo, a grci i dalje sve negiraju. — Kepec

    Komunisticka posla. Kako je rekao jedan poznati hrvataki blaženik, nadam se i svetac. "Komunizam se od laži rodio, od laži živi, i od laži će Umrijeti."
  • Ulaznice - aktualno
    Decki pitanje... imam ulaznicu u pdf, jel bi htjela teta/striček to kopirat na tp sutra?
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs AEK Atena - 15.08.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Količina specijalaca koji čuvaju AEK-ove igrače koda su igraci zvezde/srbije
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs AEK Atena - 15.08.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Tema za dolazak na tekme je valjda medu najprožvakanijim na forumu, otkako postoji(znaci vec cca 5 godina i jače).

    Ako niste do sad shvatili da je ZG publika(kibici) toliko razmaženi ko koje kakva djeca kojem roditelji toleriraju prepuno, i da im je bolik... na visokom nivou gledajući mentalitet dolaska na utakmicu, kad Dinamo igra protiv jedne Istre,Gorice i sl.. na subotu i razlozi su uvije vrijemeN stadion, itd itd.. samo izgovori, a onda licemjerje i dvoličnost pa su onda ti pomenuti odjednom i "najveći navijači" na svijetu kad treba na srijedu ujutro sjest u avion i ić u London, Sevillu ili zaputit se u Milano, ili ako pomemuti dolaze u ZG pa taman nema veze da i sikire padaju taj dan.

    I ne samo Dinamovi navijači, općenito je to u svim gradovima HR. Rijeka, Osijek(i njima će ce se vratit njihov prosjek od 2k čim im euforija novog stadiona splasne) Pula, ajde Split drži solidni prosjek i evo rasprodani stadion protiv Belupa, al necemo se zavaravat, da ih ne pere euforija, ne bi ni oni rasprodali stadion protiv Belupa niti Rijeke, to je tako, mislim da je lopta i nogomet kao najvaznija sporedna stvar, Hrvatima, te dolazak na tekmu, negdje na posljednjim mjestima moralnih "obaveza".

    Jbg, takav smo narod, kad nas pere euforija npr. kao repka, pa Dinamove europske tekme, svi bi htjeli biti dio toga i te priče, al kad nema euforije kao npr. na HNL tekmama protiv bubam Istre i Gorice, e onda je bolje gledat tekmu iz kakvog kutka birtije, ili kuci iz fotelje, jer "nema šta zanimljivo" kod tekme protiv fenjeraša..

    Volio bi nadodat komentar samo na @marcio amoroso sa kojim se apsolutno slažem, a to je da, kad se pogleda koliko ljudi komentira i prati objave Dinama od instagrama, fb i koječega, rekao bi da imamo minium 20-ak tisuća svaku tekmu, kad zapravo priča i realno stanje je da smo neki prosječni BIH premierligaš..
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Debil koji radi za novine Matije Babića. Baš nevjerovatan skup ološa, i licem i ponašanjem retardiranih ljudi koji tamo rade.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    NKSZ — Imamo Dinamo

    Ispravka... on je sad Neki tip sa sjevera.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    .... kako sliku ubacit?
Home » Navijač Dinama
More Comments

Navijač Dinama

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo