• Guzice i Sise
    na reeditu imaš i njezinih golih slika i videa iz neke serije. :halo:
  • Kladionica
    Sretno svima :)Zagreb1992

    Osim AEK-u.
  • Maxime Bernauer #6
    Ma protiv Sparte ce biti Peric i Rile stoperi, čak me ne bi zacudila filozofija gdi on vraće Ljubu na beka, a Ukrajinac ide na lijevog stopera.
  • A ili B | Forum Igra
    Ma Stojković.

    Misic kao kapetan ili Ristovski/Petko
  • Transferi - rasprave
    Pasalicamm8

    Jeftiniji je sigurno od Pasalica biomm8

    :chin:
  • Kako vidite druge forumaše?
    ja se onda duboko ispričajem.
  • Kako vidite druge forumaše?
    Partizan ili Hajduk
    B) Dalić ili Bišćan
    C) Bolje se živjelo u Jugoslaviji. Da ili ne?
    D) Seinfeld je jedna od najboljih serija ikad. Da ili ne?
    E) Prosjaci i sinovi ili Gruntovčani
    F) Bosna ili Bosna i Hercegovina? Ili Herceg-Bosna?
    G) Zemljopis ili kemija? Ili "nijedno od toga mi ne treba u životu"?
    H) Sabrana djela Toma Hanksa ili Majkija? (zna se na kojoj temi)
    Neki tip

    Hm...
    Ovo prvo, jel racunamo Hajduk kao yugo klub u Hrvatskoj, a ove druge kao "HR" klub preko drine kijima je 2đman bio predsjednik ili kako to ide već,??? Ja biram Dinamo iz Vinkovaca(iako nije ponuđen).

    Ostali nek odgovore na ovo drugo, ja cu ko i svaki srcani domoljub, te prosjecni Hrvat iz BIH napisat za F) Herceg-Bosna.

    Moja država za koju se smatram da joj kao član njenog HR.naroda pripadam i tamo di me srce vuče, ima text i himnu, i to nije sigurno text nekog sarajevskog jugića Dine Merlina koji se i ne broji kao text himne BIH, nego "Lijepa naša domovino".

    Ovo samo Bosna to bosnjaci tako nazivaju jer ti je njihova drzava, gdje oni uskracuju drugim ljudima da se tu nazivaju Hrvatima i Srbima, iako su pomenuti priznati kao ravnopravan narod tome njihovom koji je nastao u hotelu Holiday Inn 1995.e.

    Samo BIH opet neki malo intelektualniji Hrvati (@Infinity) nazivaju, ma da mi ni to čak ne smeta toliko jer sam ipak rođen i odrastao/odrastam u geografskom dijelu Bosne i školujem se u geografskom dijelu Hercegovine.
  • Tribine

    Edit.. uđite u sliku za vidjet poruku
  • Ostali Sportovi
    Repka u košarci prodisala kako nema hajdukivog dioničara. :smile:
  • Transferi - rasprave
    nije bolji od Marinaemilperska

    Od njega je vala bolji Seva nako 2 litre Mirogojca i piva. Jucer kad je ušo, ništa, cijelu sezonu, on je ništa, nit kretnje, ni brzine, tehnika ne postoji. Ne znam kad sam vidio toliko neobzirnog igrača sa tolikom količinom bolik.... i toliko antitalenta, a trebao je možda biti rang Gvardiola..
  • UCL - 3.pretkolo - AEK Atena vs Dinamo Zagreb - 19.08.2023. - 20:45 - OPAP Arena - Atena
    Šteta što nam Bjelica nije trener, on zna spriječiti da ne dobijemo dva gola u nadoknadi.boem

    Shaktar 2019.e u Zagrebu?
  • Treba li Igor Biscan dati/dobiti otkaz?
    Ne treba, ne još. Bjelicu smo sa 6 novih igraca u ljeto 2018.e u slicnoj situaciji istrpili, ispali isto iz LP, mozemo i Biscana, isto tako ne sjecam se da je tad bilo razapinjanja kao i ovog, jer valjda eto, nije Glavin trener i njegov potez.

    A i da mu dadnemo otkaz, ko ce to biti novi trener, Zekic, Joe Simunic, nemojte zajebavat i uzimat kruha prije pogače.

    Tek ako izgubimo od Sparte i ispadnemo, onda bi to bilo to, ali ovako, Beli ima moju punu podršku, kao i Šimić kojeg ona fuksa, mumija i drugi iz uprave buše. Nažalost momci su upali u blato, te voda im ne ide baš na mlin, a i pokušavaju izvuć najbolje što mogu, da klub i relativno bude demokratski, koji se krenuo dosta otvarat svojim navijačima.

    A i bolji je kao takav nego bankomat udbaša i Hercegovačkog srbina, a ti koji za Dinamo navijaju samo radi njega i koji zazivaju njega, jer eto bilo je bolje(a bilo je samo jer si imo povlaštenja ko niko nikad, kako on on politike, tako i mi relativno od sudačke organizacije)nek odu u Međugorje i nek si osnuju svoj prčinarski klub, nitko im ne brani, pogotovo oćel im gazda klub zvat Crvena Zvezda Međugorje, Međugorski partizani ili bilo kako oni debili to hoće.
  • UCL - 3.pretkolo - AEK Atena vs Dinamo Zagreb - 19.08.2023. - 20:45 - OPAP Arena - Atena
    Ponavljao bi penal i tjt, da je ponistio ovo Vidino, nitko ti ne garantira da ne bi onda opet Livi odbranio, iako je cijelu tekmu odličan baš bio, al eto... to je naša nesreca i samo mi tako možemo gubit.

    A ti Vida čobane slavonski, da ti oce djeca u šestar hodat
  • UCL - 3.pretkolo - AEK Atena vs Dinamo Zagreb - 19.08.2023. - 20:45 - OPAP Arena - Atena
    Kakav je ovaj Ukrajinac zvijer, svugdje ga ima, trči ko navijen nebitno prva ili 68.a minuta