ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    5.3.2005. Međimurje - Dinamo, zimske radosti u Čakovcu
    169366999_1897373953746903_1825101018149757735_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=psQhwwEw_bgAX9aCN5c&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=b3cf5741c3566bbf524df313d9f27b2f&oe=6095A5DE
  • Guzice i Sise
    opasne rivalke
    10981658_1548909822035801_2396412727575452278_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=rm4BkJsmm7EAX_paD3P&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=2f54f7b08305973605f80976cc67093d&oe=6093EAF0
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪NORTE
    Plenković nije Plenković kad nije bahat... u verbalnom ratu s Milanovićem pokazao je da mu još fali griza.
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Može on još par puta ovako, jer zna da u pržun neće tako skoro.
  • Guzice i Sise
    ↪Neki tip sa Zapada
    Moraš priznati da je svejedno :smile:
  • Guzice i Sise
    ↪Neki tip sa Zapada
    Eci peci pec...
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Novinara ima lešinara, ali mali je jaran...btw, zna se čija je škola...
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Rijeka - Dinamo, 1982., Kantrida
    66032922_1153790434808838_3750760708707450880_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=nmWv59Mg6RAAX_7ltP5&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=fa89f5dc7112d8d2fe474ef48ab8c878&oe=609139A3
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    https://youtu.be/NeQM1c-XCDc
    malo germanizma!
  • Nogometni Podcast
    ↪BlauDivision
    Loša belica je to...
  • Guzice i Sise
    Svetska, a naška...
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    ↪og1986
    Gle ovako, ova diskusija je totalno nebitna i nepotrebna. Pretpostavljam da i ti imaš pametnija posla, kao i ja...
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Postoji zasebna tema po tom pitanju, pa nemojmo ponovno o tome...No da, ima nas kojima taj prefiks full smeta....a novi tram...kaj ste se uzjapurili?? Meni se osobno ne sviđa. Nekome se sviđa i amen!
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Čim vidim ovaj prefiks građanski, smuči mi se....Osobno, ne sviđa mi se tramvaj...Nekako mi sve to izgleda usiljeno i (pre)formalno...Nema do onog old skula.
    c5077d3a756633cf708c2f753691d8f8.jpg
  • Zdravko & Zoran Mamić
    ↪SAS1987
    I neka povuče za sobom na dno sve slične sebi.
Home » masacusec
More Comments

masacusec

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo