ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Arijan Ademi #5 - KAPETAN!
    Baš i ne mislim da je Ademi rođeni lider niti je bio kakav veliki talent, već je upravo svojom požrtvovnošću, upornim zalaganjem i silnim radom došao to te titule lidera, kapetana i vođe momčadi.
  • Kolekcionarstvo
    Stari moj, kaj je ovo?
  • Shit of the day
    Sve se medijske kuće imaju potrebu dodvoravati tovarima i to čine dugi niz godina...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    U zemljama zapadnog svijeta, pobuniti se protiv nečeg nametnutog, prvenstveno ciljajući na prisilnu heterogenizaciju društva i spajanja nespojivog, znači sebe staviti pod povećalo i privući na sebe stigmu ekstremne desnice opasne po društvo.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Mali Zeus
    Upravo me ta analogija odnosno double standards živciraju. Pa navijači su batinjani ko konjevi kad nastane sranje. Murja ne gleda tko je radio sranja, tko nije. Udaraju sve redom i često nevini nastradaju i dobiju po kostima. Ali tada se novinarska struka "pridružuje" policiji i opravdava nasilje nad tzv. huliganima. I to ne samo novinari, već čitava raja....A sranje naprave pojedinac ili dva....
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Mali Zeus
    Jel naglasak na upotrebu sile ili to što su "inkognito"?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Uistinu ne znam kaj bih trebao očekivati od murje da ilegalno pokušam kroz šumu ući u drugu državu i da im pritom bježim? Sladoled, burek ili nešto treće??
  • Kolekcionarstvo
    ↪Karlek
    jel zna itko font ovog drugog šala (inače bivšeg udarnog transa)?
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    Pa nisu li vječite priče da cjepivo "odrađuje" svoje tek nakon dva tjedna, a administrativno si ti momentalno "slobodan", odmah nakon cjepljenja?
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    ↪xavier
    Moguće, ali totalni nonsens...dobiješ dokument koji počinje vrijediti tek za dva tjedna...
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    ↪ZGV
    Ja sam ju dobio putem sustava e-građani doslovno 20min nakon cijepljenja.
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    Ljudi, cijepite se i rnami snabo!
  • Grad Zagreb
    Ovo se naglo urušilo početkom ožujka ove godine, tj. par sati nakon smrti ex majora :rofl: :rofl:
  • Shit of the day
    Ljudi, fakat previše tipkate na temu jebenog hajduka. Jest da mi se gadi taj klub, no nije zaslužio tolike retke na našem forumu!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Kao da je svijet stao na par sati....
Home » masacusec
More Comments

masacusec

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo