Istina, i ja sam ocekivao "zajebaniji" rasplet, no sve u svemu, super serija...
Ovaj jebeni kovid režim mi je otvorio oči da je europska filmska produkcija zapravo odlična, nije da samo amerićansko valja.
Ono izdrkavanje s čupkom 2016., pa dugogodisnje puhanje u pakšu mamiću i njegovoj bagri... gadi mi se!
Čovjek ima kompleks u dokazivanju svojeg nadhrvatstva! Iskreno, ne uspijeva u tome.
Zoka bar kaže nešto konkretno na temu naše ekipe dolje, dok ova bagra (plenki i grlić guzman) koja ima izvršnu funkciju, samo mažu oči i odgađaju konkretnu pomoć u slučaju.
To je to, baždareni smo na našu scenu pa nam je sve drukčije od toga, iz naše perspektive, neobično i besmisleno...
Meni osobno je talijanska navijačka scena full interesantna, pa ak se nekome da pisati o tome, slobodno!