ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Kako Kranjča već sad lijepo izgleda sa krovom i svim tribinama, a kako je to bilo do prije pola godine.

    Svaka cast svima, jedva cekam prvu tekmu!
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    našao snimku tekme protiv anderlechta 2009. Teška nostalgija. Kiša, pljusak, stari dobri istok, Brutalno navijanje sjevera, tekma standardno Dinamova, bolji prvo poluvrijeme, promašaji, na kraju poraz

    Falit će mi ovakav Maksimir.

    Ima li netko slike sjevera sa ove tekme. Ograda mi isto izgleda brutalno.

    https://dai.ly/x282ngn
  • UEL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs Genk - 19.02.2026. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    SVI KAO JEDAN U ČETVRTAK!

    napravimo-korak-dalje.jpg
  • Ostali Sportovi
    Čilić igra polufinale ATP Dallas. Trenutno tjesno izgubio prvi set 7:6. Nadam se da može preokrenut i uć u finale.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra 1961 - 14.02.2026. - 15:00, Stadion Maksimir
    @Krizy otvorit temu za četvrtak.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra 1961 - 14.02.2026. - 15:00, Stadion Maksimir
    Sve pohvale za danas, ekipa igra sve bolje, sigurnije i uigranije. Dvije utakmice bez primljenog gola i još važnije, igrači su u formi i igraju sve bolje,sigurnije i uigranije.

    Ajmo purgeri mora bit pun stadion u četvrtak.

    Ekipa igra odlično i uz pravu atmosferu mi rješavamo prolaz već u červrtak.

    Nadam se i pozivu Bojsa preko telegrama jer je ovo utakmica sezone za nas i ako to odradimo možemo daleko, jer budimo realni Genk je mala maca kakve smo klubove pobjeđivali u Europi sa par golova razlike u zadnjih par sezona.

    Idemo po prolaz u četvrtak.
  • Ulaznice - aktualno
    Ma ima do utakmica vremena, prognoza se izmjeni jos 5x puta. Nama koji smo prezivjeli Monaco sve ostalo je kamilica — NitkoBitan

    Sjećam se te tekme, padala kiša ko luda.čekao sam cijeli dan nadajući se da će stat, ali na kraju sam odustao i gledao u kafiću, a imao sam sjever gore.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Paulie


    Gledaj velikih transparenata, brutala!

    Imas li i lijevi dio ograde ili se vodiš "samo desno"

    Jesu živi transparenti TORONTO, AGRAM, Dinamo-sesvete, blue moods. Nisam ih viđao na drugim slikama.

    Fali viŝe takvih starih većih transparenata na tribini.
  • dZG - Članstvo
    Lijepa brojka zadnjih dva dana po 500+ novih članova. Ovakvim tempom ćemo vrlo brzo stići prošlogodišnjih 60 000+ članova. Samo zovite ekipu nek obnavlja i nek se novi učlanjuju.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Tajno Ime
    imaš slike sa tog zadnjeg derbija prije bojkota? Tražio sam ali ne mogu nać.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Danas na sjeveru ponovo podić ovu poruku.

    IMG-20260202-WA0031.jpg
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    A jel moguće prebacit termin tekme za sutra u 18h? Jel može to Hns uz pristanak klubova? Kako bi mogli na doček
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    ↪Bosskovitz
    a nista bit prvo poluvrijeme i otic na docek.
  • Ostali Sportovi
    A zasto docek ne organiziramo na Maksimiru, nakon tekme — Vrdjuka

    Ma neka samo puste pjesmu od Thomspona na razglas prije početka kao što su na ljeto baš protiv Vukovara i grmit će pun Maksimir( čitaj 4280 gledatelja). Čut će se do Trga.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Ne sumnjam u pobjedu u ponedjeljak. Igrači će iskoristit ovo siguran sam.

    Na nama je da dođemo na stadion. Dižite se purgeri! Nema opravdanja za nedolazak.

    Idemo po pobjedu i +7 prije Rijeke!
Home » dinamo u srcu
More Comments

dinamo u srcu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo