ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Ostali Sportovi
    šalje se poruka da nisu beskičmenjaci kojima će debil koji je bio oslobođen tjelesnog određivat ko će im nastupat — Paulie

    Vidi, licno nemam nista protiv MPT niti se slazem sa odlukama gradskih organa. Ali cinjenica je da se trazilo nesto, a scenario se unaprijed znao tj. da od toga nema nista. Ja ne znam zasto su ljudi sad u nekom cudu kao.

    Pa navijaci podrzavaju rukometase u ovoj odluci. — NitkoBitan

    Rekao bih da su dosta podijeljena misljenja, jedni podrzavaju, drugi ne. Meni je jedino krivo zbog toga sto su navijaci i gradjani uskraceni za veci docek na trgu samo zbog izbora izvodjaca. Istina, MPT je drugi level i atmosferom i svim ostalim ali nije ni ok ako vec njemu nije dozvoljeno da ne bude nikako. Ipak su momci ostvarili top rezultat uprkos svemu.
  • Ostali Sportovi
    ↪flexXy
    Kakvu sliku saljes svojim navijacima koji te zeljno iscekuju ako neces na trg zbog izvodjaca? Onda ti nije ni do tih ljudi vec samo do toga ko pjeva. Po meni, veoma sebicno.
  • Ostali Sportovi
    Na stranu sve, rukometasi su trebali doci na trg i proslaviti broncu sa narodom.
  • Ostali Sportovi
    Wolfa ikone :grin:
  • Ostali Sportovi
    @Kujtim jes vam gadan jezik, kad god ima danska time out usi mi krvare
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Vukovar 1991 (HNL 25/26, 20.kolo)
    Dinamo - Vukovar 3:0, Beljo
  • Ostali Sportovi
    Ma daj im odmah naslov i zavrsi s ovim. Jebem ti sport i navlacenje.
  • Ostali Sportovi
    Bravo decki.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Sasvim regularan penal za real, reklo bi se.
  • Ostali Sportovi
    Joj lucina artiljerije :grin:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Kako prodje kule? Vidim da je igrao zadnjih 15ak
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Al naslova hej, Boban zabranio trojici da sutra istice na Maksimir.

    :rofl:
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Boycie
    Ma cista situacija.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪FrodoJePurger
    Ma ni u pola. Ne znam kakvo je to pumpanje cijene al hajd.
  • Ostali Sportovi
    Samo hrabro sutra, island je vec jednom pao, sto ne bi opet?

    Ako se za nekog ne smije reci da je luzerska repka ili nacija, onda je to hrvatska.
Home » NerminB
More Comments

NerminB

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo