ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatski i svjetski futsal
    Ovaj brazilac bas los. Steta za onu precku.
  • Hrvatski i svjetski futsal
    Hvala decki, nasao
  • Hrvatski i svjetski futsal
    Ko prenosi? Na rezultatima stoji RTL medjutim nista
  • 1.HNL - 21. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 08.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Nadam se pobjedi, a ni remi nije smak svijeta.
  • Tribine
    ↪NORTE
    Steta sto ne igramo protiv stuttgarta u play offu, u navijackom smislu :grin:
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Kakav je igrac misic. Igracina!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    +7, play off EL, u kupu imamo zagarantovan prolaz.. Sa pozitivnim rezultatom u rijeci je obaveza masovno na maksimir protiv istre, posebno zbog simbolicnog datuma.
  • Guzice i Sise
    ↪Tom Hanks
    Jace noge neg u sedorfa
  • Ostali Sportovi
    ↪Pacho
    nas bosance ko jebe jel
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Ma najjaca smo ekipa lige ubjedljivo, samo malo vise koncentracije pogotovo u zadnjoj fazi. Bravo Dinamo!
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Bicu zadovoljan ipak i sa 1:0. Sta je ovo danas, neke crne magije ispred gola vukovara.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    E svasta
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Trebalo bit 5:0, nadam se bar trici
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. HNK Vukovar 1991 - 02.02.2026. - 18:00, Stadion Maksimir
    Pobjedom idemo na +7, vraća se Livaković...Kakve dvojbe Dinamov navijač može uopće imati gdje mu je mjesto? A i da smo na -7, -17 ili u trećoj ligi dvojbe nema.

    Ima jedno mjesto jebemu sve
    — Dr Hofmann


    A s druge strane ove ograde, pjevam ti makar gubim glas, MI SMO UZ VAS!
  • Ostali Sportovi
    Skupljanje poena preko ledja sportasa. Jos su mi jaci ovi sto se pale na ovo i odusevljeni su.
Home » NerminB
More Comments

NerminB

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo