ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Austrija bezveze..
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪db-izbjeglica
    sofi stadion takodjer..
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Isti gol za 3:2 na classicu.. identican
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jebem ti poso kakvu utakmicu propustih.. Stari moj zelenortski otoci ostase neporazeni protiv dvije najbolje ekipe u grupi. Smijesi im se druga runda
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Gringo


    Ma bili su kalibar da imaju bar jedno svjetsko i evropsko. Bar po imenima.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sta je sebi ova belgija dopustila.. Kad su imali onu generaciju gdje su frcali od kvaliteta i nista nisu postigli s njom do ovakvih ovih ispada. Strasno
  • Shit of the day
    :vomit:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Al ih izradise.. cini se ofsajd ipak
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Lakaka ubi ovog na golu, cuj zuti
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Kako ovaj covjek zivi od nogometa krv ti jebem
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jednostavno. Bravo
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Svabe sa auf gehts deutschland kampfen und siegen medju najraznovrsnijim navijackim repertoarem :sweat:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ipak je burek sa sirom — GOAT

    Ma nikad :razz:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Livi!!!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Jest da je okrenuta ka rukometu al za mene jedna od boljih navijackih. Sretno i hrabro!
Home » NerminB
More Comments

NerminB

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti KoriĊĦtenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo