ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Mali Zeus tak je, netko je bio mastovit — KlasicZg

    Al zašto tuljica, a ne tuljac. Ili udna kapa recimo nek bude. :D
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Meni je to ostalo otkad sam bio klinac i ful to koristim, tj. brijem da oprosti kažem u pet posto slučajeva, tak neš. :) Koristim i pardon isto dosta.
  • Tribine
    I to naravno.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Klub bi trebao popričati s murijom da se ne dogodi neki eksces tipa prskanje suzavcem iz ničega tj. da neki pojedinci iz murije ne krenu raditi sranje.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nema gore nase nove rijeci od udne tuljice... to treba znat izmisliti — KlasicZg

    Kaj je to, kondom? :grin:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Od anglizama u moje vrijeme su se koristili samo sori i tenks. I dan danas ih koristim, a pokušavam izbjeći ove novotvorine današnje koliko god mogu.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nema gore riječi od jebenog eventa.
  • Shop & Web Shop
    Majica 33 kune webshop, ali nema opcije da se podigne u dućanu nego dostava 25 kn.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Lijepi naš derbi. :grin:





    Napuštam temu.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    To me podsjeća kad smo na faksu imali organiziran nogomet subotom pa bi mi ekipa slala poruke u utorak da je u sub kiša pa da ne znaju još hoće li doći. :grin:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Bump.
  • Tribine
    Tovare jako, ali jako peče kaj Šibenčani nisu kao Zadrani. :strong:
  • Grad Zagreb
    Eu traži od Ukrajine zaštitu transrodnih osoba. Tako će ih uvjetovati u obnovi zemlje. Ruski zakoni ne daju zapadnim bolestima blizu, jer ljevičarska liberalna nametanja nisu prirodna, iako civilizacija napreduje i trebala bi dopustiti različitost, ali ovo je nametanje neprirodnog ludila. Način na koji se Rusi bore za ruski narod u Ukrajini je nehuman i nedopustiv, ali s odnosom prema modernim zapadnim bolestima u Rusiji su u pravu. — NORTE

    Ne bih se ja baš pozivao na Rusiju u ničemu i kako god bilo prije bih živio u Hrvatskoj ili na zapadu nego u Rusiji.

    Bez obzira što je ovo u Gradu trenutno nametanje nekih stvari na silu i što će to, kako je već rečeno ovod, izazvati kod ljudi revolt. Događa se što sam i pretpostavio da će se događati, kad su shvatili da ne mogu puno promijeniti počeli su udarati po ideologiji. A čujem da kadroviraju na veliko, od školskih odbora pa nadalje.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪bbb medimurje daj me nemojte jebat s ovim prognozama 5 dana prije — kinfa95

    Upravo ovo. :grin:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Najbolji dio da si nikad ne daju truda urediti opis majice nego samo stave šifre.
Home » Mali Zeus
More Comments

Mali Zeus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo