Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO Žalosno je to sve skupa. Ajd smradovi Lesički, Olivari, Ničota, Medo kad pljuju Šimića. Al da se navijači Dinama u tolikoj mjeri okrenu protiv čovjeka koji je tamo kao predstavnik navijača, bar bio trebao biti. Barišić je nedavno između redaka krivnju svalio na Šimića, kao sve odluke donosi sportski sektor na čijem je čelu Šimić, slično i teta kurvetarka i onda ekipa zapravo padne na njihov spin. Šimić nije išao njih kriviti al je rekao da se odluke donose zajednički.
Je li savršen, nije, je li radio greške jest, al ak niš čovjek je izašao pred javnost i rekao neke stvari. Glava se nikom nije očitovao i opravdavao koga dovodi i za koje pare a bilo je dovođeno svašta uz pun kurac rikverca. Moš mislit koliko su se igrači gledali i zoki je sigurno išao u Brazil gledati ne znam Andersona i Carlosa, da ne spominjem velikog skauta Vlaka.
Bilo je nek netko nešto kaže, Šimić nešto kaže al ne nije dobro opet je sve on kriv. Čovjek se bori i nije sigurno kriv za totalni kaos i užasnu organizaciju u klubu. Naravno da će se svi ostali sakriti i šimić će im biti pedro al ponavljam tužno je kad na to padnu navijači.