Stavio bih screenshot sa Instagrama ali nemrem uploadati sliku jer me traži da unesem link pa bih molio pomoć oko toga. — Robi T
Pa nitko više. Sam si napisao, više se ne krade, financije su zdrave, nisu ostali nikakvi repovi iza prijašnjih krađa, siguran sam.↪Mali Zeus Tko krade? Nova vlast? Imaš nešto konkretno ili samo po osjećaju? — The Undertaker
↪Mali Zeus Kakvih kostura? — The Undertaker
S te strane ne znam hoće li mu dopustit da pobijedi, ali bila bi lijepa pobjeda da da. — Tercel
Poanta je da su i menalo i hoxha su prosječni HNL rotacijski igraci, a takvi nam u dinamu ne nedostaju... I dalje smatram da hoxha nije isplatio svaki cent ovim pogotkom. — cibona
Ova liga prvaka je nikada čudnija. Jedan Dortmund sa Ryersonom, Canom, Fullkrugom u finalu — marcio amoroso
Po mom misljenju ako Nunez popravi zavrsnicu bit ce top napadac. Kretnje su mu jako dobre, brz, jak, skok... ima cak i dosta asistencija iako ponekad izgleda traljav. Ramosu stvarno nema pomoci i ne znam na koju foru je kostao 65 mil. € — Petar86
Niti će Modrić u Dinamo, niti će Petković van Dinama. :wink: — Blueshadow86
Naravno da može - Kupiš roštilj,uzmeš ga na zapad i zamoliš Zajeca da provjeri potpis :lol: — SAS1987
