ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Geopolitika
    Može li se negdje pročitati to istraživanje? Uspio sam nać samo prezentaciju. Vidim da su istraživanje financirali i Srpsko narodno vijeće i Sorošev Institut za otvoreno društvo.

    Inače Documenta je udruga koju vodi bivša aktivistica jugoslavenske komunističke omladine i sav rad joj se svodi na relativizaciju činjenica i odgovornosti za zločine u Domovinskom ratu odnosno izjednačavanje agresora i žrtve, pa me zanima kak se jedan veliki domoljub uklopi u društvo Teršelićke i Zorana Pusića?
  • Grad Zagreb
    Jel moguce da gradska vlast (ZET ili tko vec) placa pderima na drustvenim mrezama — NitkoBitan

    Ne bih se čudio da su i neki njihovi dežurni branitelji sa Zone također na platnoj listi.
  • UECL - 1/16 - R.Betis vs Dinamo Zagreb - 15.02.2024. - 21:00h - Benito Villamarín - Sevilla
    Velika pobjeda. Igrači budu nakon ovog dobili krila. U Maksimiru ih gazimo.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    već je razbijen taj mit da je slavio gol. — Mlađi referent

    62613069-domagoj-vida-slavi.jpg
  • Ulaznice - aktualno
    Ima imena na kartama, al nisu trebale osobne, samo ime i prezime. — kinfa95

    Ne trebaju ni danas.
  • Filozofija, vjera, moral i etika
    Zbog roditelja koji će na ovaj način svojoj djeci objasniti zašto Ana iz priče s 8. stranice ove teme ima dva tate ili dvije mame i postoji ta slikovnica, jer Anu neće zlostavljati i zadirkivati moja djeca nego djeca takvih roditelja. — Bosskovitz

    Djecu se u školi sprda radi izgleda, imena, porijekla, navika itd. To je proces odrastanja. Ta tvoja Ana nije žrtva druge djece, nego sustava kojim upravljaju psihopati koji su dozvoili da je bolesnici posvoje kako bi zadovoljili svoje potrebe. Zato djecu treba odgajat da su takve stvari pogrešne pa možda u budućnosti omogućimo drugim Anama normalan i zdrav život.
  • Filozofija, vjera, moral i etika
    Svako dijete ima tatu i mamu. Dva muškarca ne mogu još uvijek jedan drugome napravit dijete isto kao ni dvije žene. I da, dva pedera nisu pravi roditelji, nego bolesnici kojima samo još veći bolesnik može dat da posvoje dijete i unakaze ga psihički, a vjerojatno i fizički.

    Ne znam o čemu ste prethodno pisali, nemam vremena sve prolazit, a možda i bolje kad vidim ovakve bolesne komentare.
  • Grad Zagreb
    Telegram ti je jedini mainstream medij koji ne prima nikakav novac od države (i smjenio je Plenkoviću većinu ministara samostalno), — Bosskovitz

    FB-IMG-1706818404341.jpg
  • Grad Zagreb
    Neovisni i kritični mediji — Bosskovitz

    Koji su to? :lol:
  • Robert Ljubičić #14
    koji se žrtvovao — dumitrumitu

    Žrtva za 500 000 eura godišnje. :lol:
  • Robert Ljubičić #14
    U jebeni AEK. Svaka čast klošaru balavi.
  • 1.HNL 2023./2024.
    https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/luksa-jakobusic-na-meti-istrazitelja-dorh-a-s-jos-dvije-osobe-sumnjici-ga-se-za-varanje-na-isplati-placa-1279546

    Zanimljivo je kak je ovo sam gurnuto pod tepih al bitno da mediji seru po Dinamu
    — Bruh

    Bude novi šef DORH-a riješil stvar. (https://dalmatinskiportal.hr/sport/sudac-turudic-samo-jednu-zelju-ima--da-hajduk-bude-prvak/190893)
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    a nitko ne orgija po njima — emilperska

    Ko da orgija po njima kad drže sve poluge vlasti i većinu medija. Režimski klub oduvijek. Zvezda iz Splita.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Nek se Brekalo navikne. Smeće odvratno.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Čisti gol poništen Rijeci.
Home » Sljeme
More Comments

Sljeme

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo