ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Crni86
    Ja to gledam ovako:

    McKenna i Dominguez , Galesic su mnogo kvalitetniji od Jakira trenutno. Ako ti uspijes osigurat titulu i plasirat se u LP, zaradit ces puno vise nego od toga koliko bi jakir vrijedio na kraju jedne sezone. Europska bi izjednacila to vjv.

    Problem je sto ove polusezone nije bilo prilike za uvest ga nego u Koprivnici. A on je dan ranije odradio 90 min juniora. Vjerovatno to nije problem moga bi on odradit i koprivnice 20min. To je jedina greska. U drugim utk nije bilo prilike uopce. A i da je bilo tu ti je varela, topic, mikic ne mogu svi uc.

    A sto se tice dvojne registracije ko zna jel ga htio neko uzet, jel on htio ic. Lako je napisat poslat ga na dvojnu
  • Transferi - rasprave
    ↪Crni86
    da al trebas shvatit u kakvom rasulu je klub bio zadnje 2 3 godine da to nije nista cudno. Nema sad nova uprava carobni stapic. Treba osvojiti titulu ne moze nabit 3 4 mlada unutra.

    Treba strpljena malo, ako smo izgubili par njih, treba se potrudit da za par godina se to ne desava. A ne moze sve preko noci.

    Ne uzme li se titula opet i klub se ne izvuce malo iz govana, najmanji problem ce nam bit odlazak juniora.

    Ako Boban i ekipa uspije vratit klub di je bio, ja vjerujem da ce rijesit i problem mladih bez problema.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Posrat ce se Boban po njima svima. Samo strpljenja.
  • Transferi - rasprave
    ↪Jos-Optimus
    jos su jaci jer misle da ce dinamo propast jer su otisla 2 3 mlada, uvrijedila se 2 3 menadzera ili tatice. Dinamo je potreban njima, ne oni dinamu
  • 1.HNL 2025./2026.
    Bara im je preuzeo sve igrace sigurno da je to pomoglo uvelike, al i naplatit ce on to
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    https://www.sportnews.hr/hrvatske-reprezentacije/ekskluzivno-svetina-ostaje-u-vrhu-hns-a-kompromis-s-kusticem-sprijecio-potres-u-savezu.html?fbclid=IwdGRjcAPUaDljbGNrA9RoBWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHgTog6kc4ZHKfIBBiv8xgKcbIW_7zWIAsQnppkmMIF4MNDh3tyO_X6gwXRlW_aem_VBNiIBE70yEfA3vbzHGyHA
  • Transferi - rasprave
    ↪rioda
    hahahahahhahaa tako nekako :lol:
  • Transferi - rasprave
    ↪Dadox
    pa ima zanimljivih, vidis da sam napisa 95%, ne svi.
    Haza ima bar neke informacije koje u tom trenutku nisu poznate i tocne su. A ne da sn objavi clanak i onda 20 str histerije se napise
  • Transferi - rasprave
    Doslovno Haze vrijedi vise na ovom forumu nego 95% nas ostalih
  • Transferi - rasprave
    ↪tp1997
    Nje htio igrat, ne znam koji dio toga nije jasan tebi.
  • Transferi - rasprave
    Skergo opasno sere znaci po medijima.

    Mislim da ako se moze da vrijeme poslat tu ponudu od 4mil u 4 rate i rijesit to. Ocito ga niko ozbiljan nece dovest i platit neke vece iznose
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪antecacic
    sve pet, al sve ovo sto si nabrojao nista se nije desilo jos
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪laznokretanje
    sta ti garantira Kovin odlazak?
  • Transferi - rasprave
    Ako moze Hodak, ako moze Mlacic...

    E ako moze hajduk 20 god bez titule i 15 god bez europe mozemo i mi.

    Daj ljudi uozbiljite se malo.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Nogo
    kakav komentar Garcia ponudjen ali 5 miliona eura. Pa prosle zime nismo za kifle imali. Ponudit ce nam i Haalanda ako imamo 300 miliona nije problem
Home » Fatos Beqiraj
More Comments

Fatos Beqiraj

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti KoriĊĦtenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo