• Transferi - rasprave
    Kaze FazeN da je imao klauzulu 2.5 mil eura. Tako ds je bila odluka samo na njemu nismo se mi pitali. Osim za minute da se ne aktivira klauzula
  • Transferi - rasprave
    Bravo Bobane tjeraj tateke i sincice dalje od Dinama. Proslo je to vrijeme.

    Bio je Dinamo i prije Jakira i bit cr i poslije, isto kao i svih takvih koji bi kruha preko pogace.

    Mali nije bolji od Mckenne a ni Domngueza a bome ni Galesica, tako da je njegovo bilo nosit lopte i vodu dok ne stasa. A ne da mu poklanja neko minute.

    Vidim li jos jedan clanak za Varelu sad kad krene polusezona onda se nadam da ce i on istim putem sto prije.
  • Transferi - rasprave
    Noa Mikic je sa seniorima i bit ce u konkureniciji za FCSB, ako je dobar igrat ce isto tako protiv osijeka. Ne vidim oroblem ako je bolji od tabinasa igrat ce
  • Transferi - rasprave
    kako je na najnizim granama omladinski pogon, igraca iz juniora nam kupuje inter nema ni 100 min sveukupno.

    Ljudi shvatite da je ovo sve posljedica zadnje 3 4 godine, ne Kove Bobana Capelasa i ovi sto su tu pola godine.
  • Transferi - rasprave
    Daj ne serite sta je Kova kriv, da je usa tih 10 min svejedno otisa. Ocito mali i ljudi oko njrga misle da je novi maldini, a nasi ne misle. Nek ide ako je tako odlucio Dinamo i rezultat su uvijrk prije svega.

    Bit ce jos mladi ne brinem se ja
  • Transferi - rasprave
    Sretano u buducnosti Jakiru, nadam se da ce nas razuvjerit sve, jer ovo je po meni uzasan potez
  • Transferi - rasprave
    Svaka cast svakome, al bas ne vidim gdje je Pavic mogao igrati u nasoj momcadi. I u buducnosti gdje moze igrat. Imas Misica par godina, Soldu, Radosa, Boskova.

    Vjv su ga vodili na pripreme da vide zadnji put i procijene moze li negdje se ugurat. Vjv nije pokazao se nista spec.

    Ovo je najbolje za njegovu karijeru
  • Nogometni Podcast
    Mudri mu dosa u live, i sad mudri treba igrat jer eto bio u njega na kanalu
  • Nogometni Podcast
    Ovaj balkan deda prosipa pamet, a bas nikakve veze nema s nogometom. Okej da neko komentira, al glumit tu nekog znalca, ni ti radi u sportu ni je bio igrac ni ti ista.
  • Transferi - rasprave
    Problem je sto se opcenito gleda da u nasoj momcadi igraju neke starkelje.

    Imas vinlofa i domingueza jako mlade, tu je varela ponekad. I imas ove jos koliko toliko mlade Lisica, valincic, stojkovic(soldo ajde ne igra al i on), pa i Beljo ima 23.

    Nije da mi ne guramo mlade, samo sto ovi iz juniora nisu dovoljno dobri da u ovom trenu participiraju. A mi nismo dovoljno dobri da rijesavamo utakmice na vrijeme da mozemo bez pritiska uvest nekog.
  • Transferi - rasprave
    Screenshot-20260118-182303-Facebook.jpg


    Evo kad vec Faze odustao od foruma
  • Transferi - rasprave
    Da su nam bar svi promasaji ko Beljo.

    Lik ima 11 golova, okej igra je na momente sranje, al cijela momcad je igrala sranje. Kad City igra sranje i haland je sranje
  • Transferi - rasprave
    i sportske su objavile isto.
    Kakvi strucnjaci iz podrucja novinarstva
  • Transferi - rasprave
    Ma kakva filijala sta vam je, ko bi prista na to i klubovi na ovim prostorima su na max neuredjeni jos da ides s njima organizirat nesto tako, propalo bi u 2 mjeseca.