Mogao je stavit Stojkovica/Vidovica umjesto Zajca da ga ne rauba za Lille ali isto tako zamijeniti odmah i Ljubu i za 10ak minuta Misica jer pretpostavljam da njih troje krecu u EL
Znam da je sve dobro na svijetu cim smo na poluvremenu a nemamo niti 20 stranica ispisanih. Crvi, zohari se sakrili u rupe i placu jer je Kova napokon dobro postavio Dinamo a Dinamo kontrolira igru i ne igra lose s obzirom na uvjete.