Nije do pozicije nego do kvalitete koju očigledno nema kad se ne može izboriti za start u prvih 11. — Droljo
Ova floskula jednostavno nije istina jer imas brdo igraca koje neki trener jednostavno ne voli a onda proigraju kad taj trener ode. Pa prije 2 godine je imao kaj 20 golova i asistencija u sezoni? Nije drvo, nije krilo. Decko je poluspica a Kova ga stavlja na ljevi bek, desno krilo, ljevo krilo, osmicu...
Ma od Cavline nikad nista. Nema on glavu za bilokakav ozbiljan nogomet. Njemu ce domet za 3-4 godine kad prestane bit potencijal bit Dubrava i slicni klubovi.
Rajic. Ali mora braniti konstantno. Ima ih u Dinamovim selekcijama jos par koji imaju opasan talent na golu ali su jos premladi da ista komentiram. Realno i Rajic i Znuderl su premladi golmani za takve predikcije. Nek brane, nek se bore...golmanska pozicija je bas specificna. Najbolje godine za golmana su kad predes tridesetu. Golman u jednoj polusezoni moze izgorit da se vise nikad ne vrati na razinu na kojoj je bio.
Leko ce bit trener druge ekipe od sljedece godine.
Dosta vise tih jebenih reciklaza. Ne zelim nikog od bivsih trenera. Daj novu krv. Ili se isprsi za bombu kao sto je Terzic ili izvuci "Guardiolu/Zidanea" iz dzepa