ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Dragon1Warrior123
    Mislis da bi Vrba losije odradio posao od nekih veznjaka trenutno u ekipi koji su dosli na ljeto?
    Ali to je ono kaj ciljam sa malo provokatorskim pitanjem...ako je problem u 7 klinaca...je li stvarno problem u 7 klinaca ili mozda barem djelomicno u sportskom sektoru?

    ↪emilperska
    Cak je i Topic omladinski igrac NK Sesveta, nije nas klinac.
  • Transferi - rasprave
    ↪Mr Anderson
    jer je neobican ovoliki odljev relativno razvikanih klinaca. Zato sam ih sve nabrojao. Znam da su svi razlicite price. A jel blasfemija preispitivat odluke Bobana i Capellasa jer se netko ne slaze s necim?
  • Transferi - rasprave
    Vrba, Pavic, Jakir, Sepic, Belinho....Horvat?

    Ne izgleda kao problem u klincima vise. Za svakog se moze nesto nac u vakuumu, ali je li problem pocet stvarno preispitivat sportski sektor Dinama?
  • Transferi - rasprave
    Znaci juniori na stipendijskim ugovorima imaju 1000-1500 eura place minimalno — Jurki

    Kaj nije da imaju 400 eura stipendijski ugovor ili tak nesto pa tek kad potpisuju profi ugovor dobiju "prave" novce?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Stalno se ovo provlači,od šume postova ja nisam upratio gdje je informacija o tome kakav mu je plan ponuđen i da ga je mali odbio ? — Praskaton

    Meni je ostala informacija da je malom ponuden plan razvoja koji je prekrsen ovu polusezonu i da je zato mali dignuo nos
  • Mlađe Kategorije
    Prodali mi sve pulene osim Noe :gasp:

    Sva sreca pa smo prakticki nepresusan izvor talenata, vec drugi stoje u redu i bore se za svoje mjesto pod maksimirskim suncem
  • Transferi - rasprave
    ↪rioda
    Povlacim se sa foruma do sutra. Dvije bruke u 5 minuta dosta. Adio ragazzi
  • Transferi - rasprave
    ↪rioda


    Kaze Gemini

    In its broadest sense, a Piano di Sviluppo (Development Plan) is a strategic document that outlines a path for growth, improvement, or expansion.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Papastrumf
    Dobro da sam rekao sa ne znam :lol:
    Kaj tri pive naprave covjeku u ponedjeljak hahah
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Ijayi Atiemwen
    Obojica su u zadnjem stadiju rehabilitacije i jos ih se ne pusta "s lanca". Torrente ocekujem da konkurira tamo oko Uskrsa a za Cordobu ne znam
  • Branko Pavić #66
    Tesko razocaranje u mojim ocima sta je otisao. Nadam se da ce se jednog dana vratiti u svetom dresu
  • Transferi - rasprave
    ↪scooniepenn
    Naveo sam taj primjer jer da sam navodio jos 2-3 primjera za koja znam mozda bi se otkrilo otkud meni nekad neke informacije. Ali fakat si nedokazan pa kad vec moram kopat bespucima interneta, evo ti lrimjeri i citati za neke malo jace klubove.

    https://m.allfootballapp.com/news/La-Liga/Haaland-couldnt-be-guaranteed-minutes-so-chose-Dortmund/2449908?hl=en-US

    "From everything I know about him and his father, the main reason was that Dortmund could guarantee him a regular place," Rangnick told MDR.

    Buffon trazio garantiranih 8 utakmica u ugovoru

    https://www.thesun.co.uk/sport/football/9393037/buffon-juventus-contract-games-clause-demand-maldini-record/

    Real obecao Odegaardu da ce odmah igrat u B ekipi sa 16 godina, Arteta mu je tocno rekao kako ce igrati kojim klincima ce dat priliku

    https://www.theplayerstribune.com/posts/martin-odegaard-arsenal-soccer-norway-premier-league

    Na ovu temu s tobom vise necu nis komentirat jer nema smisla
  • Transferi - rasprave
    ↪scooniepenn
    Malo si naporan, moram ti priznat. Ja ti kazem da u hrvatskoj u profesionalnom nogometu se daju obecanja (koja nisu uklesana u kamen ako igrac ne opravdava povjerenje kao npr Villar) za minutazu i status. Jedan od primjera koje mogu navest je Maloca kojem je par klubova nudilo da bude mentor klincima ali on je htio biti prvotimac. I pogodi koji klub mu je to obecao?
  • Transferi - rasprave
    Pitao sam i ponavljam pitanje, daju li se sigurnosna jamstva o minutaži samo u Dinamu — scooniepenn

    Ne samo u Dinamu, u cijelom svijetu.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    someone-great-blair.gif
Home » rokikaciga
More Comments

rokikaciga

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo