ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪Zagi
    na to pitanje je dao Boban odgovor na druzenju s novinarima :razz:
    (Da vidim hoce se tko upecat hehe)
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ovo mi je zasada top 5 utakmica ove sezone koliko je zanimljivo. Super su mi i povici s klupa jer se čuju kao u koroni :grin:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Vrijeme je za barem pet stranica prisjećanja na Jakirov period u dinamu. — Zagi

    Ako netko ne dobije ban džaba svih 5 stranica.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Latković dva puta pogodio gredu, stvarno nemaju sreće

    Odlična utakmica zasada
  • Robert Mudražija #20
    Ajde barem nije onaj drugi AEK :grin:

    Sretno ti Mudri!
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪Jaro
    Mogu sada dovest igrače na posudbu ili besplatno, ne smiju dovoditi igrače za odštetu.
    Ali da, na kraju sezone skidaju sve restrikcije
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪Guinness
    Sempre forza Hull!

    q03aK9n.png
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nismo znali sta imamo u vlastitim redovima. — Nema zaleđa Mikića

    ?

    Dečko je tovar :lol:

    aASUMDj.png
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Danko
    Isprike Matijašu na svim tvrdnjama da je najgori golman HNL-a.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪vjeko1701
    Rebić napucao Livaju dok je ovaj ležao ko krava na petercu :lol:
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Ivan0302
    Jos bolje :lol:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jakir se pati u gostima protiv Blackburna koji je u zoni ispadanja, zasada 0-0
  • 1.HNL 2025./2026.
    Jebote Pajaziti izgleda ko da ima 33 godine..nek pita Godu za savjet za Tursku
  • Transferi - rasprave
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-kulenovic-u-torinu-villar-u-elche-stize-dani-rodriguez-15667367

    SN kažu da ipak dolazi Dani
    — Mlađi referent



    Dobro, nisu morali prepisat moju insajdersku informaciju, kak ih više nije sram

    Dani ce doci 100%, ali samo ako ga Barca pusti i mali potpise ugovor. — rokikaciga
  • Transferi - rasprave
    ↪kariola86
    Kao najveći fan Tole reći ću da ne bi dobro završio njegov povratak. Dečko ima tehniku na svjetskoj razini, ali je motorički ispod razine koju bi Dinamo trebao tražiti od svojih igrača.
Home » rokikaciga
More Comments

rokikaciga

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo