• Grad Zagreb
    ovih 500mil kn je za razdoblje od 7 godina, sto ispada oko 70mil kuna po godini. Za razliku od 70mil eura po godini u mjeri roditelj odgajatelj. Takoder, to je od 2013-2020 godine, prije trenutne vlasti, sto je samo dokaz da su se za te udruge ili slicne udruge i ranije dijelili novci, da nije to ova vlast napravila sama od sebe,

    p.s. znam da cu navuci bijes nekih ovdje, ali citiranje portala poput narod.hr i bitno.hr i dnevno.hr meni ne ide u prilog tezi koju zastupate.
    Ne smatram se lijevicarom, niti desnicarom (makar po stavovima vise naginjem desno), ali jednostavnno portali koji sve clanke donose jednostrano i apsolutno pristrano ne uzimam kao relevantne. Volim neku informaciju sagledati sa vise strana i sam donijeti presudu, dok kod spomenutih portala nema ni naznake objektivnost
    jedan u nizu


    Relativna objektivnost su članci skinuti sa imbex.hr , yutarnji, večernji.rs i slični?

    Skupljam informacije sa svih strana i naletio sam na te značajne podatke, samo ne znam ko im je ovim drugima pogotovo bio šef, pitam onak legitimno, ne znam.

    Isto tako za ove udruge koje su bile prije mislim da su svi i previše gradskog novca dobili. Onda se čudimo gdje lova ide na raznorazne gluposti, a ne tamo gdje bi trebala biti
  • Transferi - rasprave
    Da imaju misiju, viziju i cilj, nebi kupovali takve igrače. Ko da djeca vode transferni rok i scout službu
  • Grad Zagreb
    Ajmo prestati koristiti ovu floskulu kao argument za apsolutno svaku stvar u gradu. Nitko još nije podastro ni jednu usporedbu prema kojoj se udrugama daje značajnije više novca nego prije, a i generalno se radi o iznosima koji nemaju gotovo nikakav utjecaj sliku javnih financija Grada Zagreba, za razliku od mjere koja je sisala ridikuloznih 70 milijuna eura godišnje i taj je trošak rastao iz godine u godinu, a imala je poražavajuće društvene rezultate jer je maknula s tržišta rada nekoliko stotina žena i generalno gotovo nikakav pozitivan utjecaj: porast rođene treće djece uz pad rođene prve djece, uz eksternalije u obilku neulaganja tog novca u vrtiće jer povoljni i dostupni vrtići su su glavna i primarna pronatalitetna mjera koja postoji uz sigurnost radnog mjesta. Kada žena i ja vodimo taj razgovor, ništa nam nije toliko bitno kao jamstvo da će dijete imati mjesto u vrtiću - a mi fala bogu možemo živjeti i samo na mojoj ili samo na njezinoj plaći. Mnogi, dapače - vjerujem - većina parova naših godina, ne mogu živjeti s bebom na samo jednoj plaći uz rizik gubitka posla.Bosskovitz

    Misliš da su onda ovo floskule, o čemu pričam, bitno da si uvijek u pravu...


    191703838-318318206427172-5144051490096818874-n.jpg

    1466984.jpg

    Jesi siguran?
  • Grad Zagreb
    Neka isto tako onda precvika novac od svojih udruga jer samo sišu gradski proračun, sasvim nepotrebno i daje im se ogroman novac i sve 5. Prema svima jednako. A ne dječjom metodom, za jedne nema love, jer mi ne pašu, a zato za druge ima, pa se razbacuje, jer nikako ne može to bit onda dobro za sve nas.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    A ne tamo je petokraka :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu


    Jel se već zna kakva će bit konfiguracija potrebna za PC? Negdje sam pročitao kao minimum 3060 da će bit potrebna grafička, jel istina to, za novi GTA?
  • Grad Zagreb
    Mislim, i iza mene na wcu je zrak dobar, ali svejedno nikome nije milo ućiNeki tip

    Kod mene na vratima na wcu piše da je kontaminirano i ulaz na vlastitu odgovornost :lol:
  • Grad Zagreb
    "Zrak je dobar, samo smrdi" T.Tpuxigadjurdja

    Da se ne zaboravi - Best of the best :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nejde ni tebi baš. Pa se ne žalim. :cheer:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Čekaj, nazivas govnima ljude zato što imaju los glazbeni ukus? Na tim koncertima je valjda 80% žena. Što su ti pobogu one skrivile da ih nazivaš govnima?Papastrumf

    Čekaj..Razmisli prvo koga zovem govnima. I zašto ih zovem govnima. Nek ti pomogne neki tip iz analizirati moj komentar i onda utvrdi i odgovori na koga sam točno mislio da zovem govnima.

    Pa ćemo se valjda složit u odgovoru tj komentaru :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu


    Hahhah. Treba banirat onog ko je dozvolio to. :wink:

    Još malo pa slavimo oslobođenje Zagreba od ovih okupatora :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    dobro jutro svima osim govnima u areni :vomit: :vomit: :vomit:
  • HNL - 17.kolo - Slaven Belupo - Dinamo Zagreb - 04.12.2023. - 17.00h, Stadion I.K.Apaš, Koprivnica
    Lesi je promašio terapiju. Jel i on ima kakav bipolarni poremećaj opasan po okolinu?