ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Grad Zagreb
    Bravo stat na stranu profesionalnih placenika cak u sali je degutantno.

    nabim Mozemo i njihove "woke" ideologije nesmem reci gdje da ne popijem ban. al pazite koga hvalite, informirajte se.
    — rkru

    Nije, Tu kao ne smiješ reći da ne dobiješ ban, a zato u temi Modrić rasturaš. Bravo.
  • Grad Zagreb
    ↪mali M


    Vidiš da su nervozni tam kod Maksimira, gdje skupljaju potpise pa se batinaju njihovi penzioneri i pioniri.. :lol:
  • Modrić u dinamu?
    Neka Modrića u Dinamu, ili igrački ili na funkciji. Zasluženo bi uživao u našem klubu.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ak je ovo bio penal, ja sam onda Frankenštajn, kako im natežu kožicu smrdljivu fritulastu, odvratnu. Fuj
  • 1.HNL 2024./2025.
    Kad je komentator krenuo kenjat o lijepoj pjesmi tovara, stavio sam na mute, i ovak se da sad gledati...

    Aaaaaa ukraaloo pokraloooo, goooooool Vuuuuuk
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Ajde da je i to riješeno više. :victory:

    Inače, kad je Dabac bio u Istri, tad je bio Šutalo posudjen i kasnije se razvio u stoperčinu.

    https://www.sportcom.hr/sport/nogomet/domaci-nogomet/dario-dabac-kljuc-nasega-uspjeha-je-pozitivna-atmosfera-u-svlacionici

    Tak da zanimljiva odluka i plus za odabir.

    :cheer: :up:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Liks90


    Opa, ugodna i pozitivna vijest. Bravo za Bobana!

    :cheer: :up: :clap: :fire:
  • Modrić u dinamu?
    Al ovo mi je sve



    :heart:
  • Shop & Web Shop
    ↪BBB Mataa998


    Nemam pojma, meni piše da je rasprodana
  • Shop & Web Shop
    ↪BBB Mataa998


    Nažalost sad i ja tek vidim, da je rasprodano. A drugih pedeset s potpisima, nek bude radije ako se osvoji naslov, bit će još sladje...
  • Modrić u dinamu?
    zbog svih benefita koje dobijamo s njim. — don

    Upravo to, onaj koji prati iole nogomet, bi trebao znati koji su to benefiti, s još jednim kapetanom i desetkom, odnosno legendom kluba...
  • Modrić u dinamu?
    ↪über alles


    Da, u pravu si. Ako ga Zvone dovede, onda i on nebude dobar ili?
  • A ili B | Forum Igra
    ↪BBBaranja


    Boban

    Zvone ili Zvone? :joke: :rofl:
  • Modrić u dinamu?
    Dobro mu stoji Dinamov dres, apsolutno za!

    IMG-6597.jpg

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/krece-prva-velika-bobanova-operacija-vraca-modrica-u-dinamo/2662367.aspx
Home » Nolifer
More Comments

Nolifer

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo