ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Trener - Mario Kovačević
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/kovacevic-dosao-u-klub-smjene-nema-koje-ce-krizne-poteze-povuci-dinamo/153236

    Ak je ovo istina trla baba lan
  • Dejan Ljubičić #77
    Statistika duela mu je katastrofalna inače
  • Trener - Mario Kovačević
    Trener koji 18 utakmica gleda rupetinu na golu ne može biti trener Dinama.
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Crni86
    apsurdno
  • Trener - Mario Kovačević
    https://www.24sata.hr/sport/tko-ce-danas-napustiti-dinamo-postoje-dvije-opcije-potjerati-neke-igrace-ili-otkaz-kovacevicu-1086933

    Uopće mi nije jasno koji bi to igrači trebali biti?! Ili mi ne znamo što oni znaju. Oni koji su meni najgori su ionako liblinzi naseg trenera Nevistic, Ljubicic, Goda, itd
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪tigric
    u cetvrtak ce biti bajke. Ipak je to sve izrezirano a ne bi se cudio da se Boban uopce ne pojavi. I da bude price o svemu osim o igri i treneru
  • Trener - Mario Kovačević
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/mario-kovacevic-ostaje-trener-dinama/2728968.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_m

    Ako je ovo istina nek gleda tko hoće ja do daljnjeg odustajem. Važnije mi je moje zdravlje.
  • Trener - Mario Kovačević
    Trenutno vjerojatno samo Boban zna sta ce odlucit. Nadzorni i Uprava su sigurno za smjenu.
  • Trener - Mario Kovačević
    A di je radio njegov stožer?
    Praktički nigdje. Rijeka i Slaven, Jajalo nigdje.
  • Trener - Mario Kovačević
    Zanemarimo li sve ostalo:
    - lik uporno na golu drżi katatrofalno loseg golmana. U cijelu obranu uvlaci se nesigurnost
    - protiv Celte na beka stavi KTCa, preko njega padnu dva gola
    - protiv Istre na beka stavi Lisicu koji je navodno najbrzi igrac lige, Lawal ga pretrci ko od šale

    Kaj vise reci?!
  • Trener - Mario Kovačević
    Kak je bivši kad je Boban spizdio za Zg a ovi ostali u autobisu
  • Trener - Mario Kovačević
    Kek u svadji saZajcom. Mislim da su to bedastoce
  • Ismaël Bennacer #4
    Prije svega ostatak ekipe uopce ne shvaca njegove kretnje i pokusaje kombiniranja. O ostalom se da diskutirati
  • Trener - Mario Kovačević
    Svi mi iz raznih izvora znamo kako su dovodjeni igraci i sto im je obrcavano ali sve je to bilo u dobroj namjeri. I dalje tvrdim osim mozda nekog promasaja, mi imamo odlican roster osim golmana.
    Problem je sto si sve to dao u ruke treneru i stozeru koji su potpuno bez kontrole. Nisu stvorili igru, ne znamju mngrati igrace, ne znaju stvoriti mehanizme i automatizme igre. Sve je ovo potpuni kaos bez ikakvog smisla i znanja i vizije. I tu staje svaka diskusija.
    Bobanova najveca i jedina greska je vjera u Kovacevica i ne zelim da se sad udari po njemu.
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪FazeN
    pa i Zvone je Uprava?
Home » ElDorado
More Comments

ElDorado

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo