• Nogometni Podcast
    ok sori napišem gluposti u napadaju bijesa
  • Nogometni Podcast
    Meni osobno je najogavnija kad jedan deklarirani Dinamovac tako sjedi među tovarijom i sluša te njihove budalaštine i neobjektivna trkeljanja. Ljubo mi do sad nije bio neki lik ali nakon ovog jučer kad je jasno i glasno držao svoje stavove i bio potpuno jasan da je Dinamo pokraden, stvarno mi je pokazao da ima svoje ja. Kecman, Srbin iz Istre, je najogavnija spodoba svih komentatora sa MaxSporta, a Cmrečnjak sitna zagorska gnjida bez karaktera.
  • Bivši Igrači & Treneri
    ne znam nije htio reći
  • Bivši Igrači & Treneri
    Modrić kaže da s Čarlijem i Mandžom nije godinu dana razgovarao da mu nisu sjele neke izjave. Zanimljivo
  • Suđenje i suci
    pa ok ali Faze je samo kompilirao greske zakaj bi bio debil pobogu
  • Suđenje i suci
    čovjek se potrudi ti ga nazivaš debilom. Nije korektno.
  • Suđenje i suci
    Inace trebalo bi vratiti koliko su ti isti srali po Mišiću nakon Rijeke. Taj Cmrečnjak baš odvratna ljiga.
  • Suđenje i suci
    hahaha to se kod nas kaže za čvoke ili troprstiće. Očito si premlad
  • Suđenje i suci
    zapravo to smo i znali. On je Istrijan a mislim da je i trocijevka
  • Suđenje i suci
    Ovaj Kecman tesko djubre. Cmrečnjak mijenja temu. Sve ljigavac do ljigavca. Pukštar straga glumi gljivu. Inače je najglasniji. Fuj.
  • Suđenje i suci
    Zanimljivo kako ljiga od Cmrečnjaka čkomi
  • Suđenje i suci
    Ljubo je fino sve kompiliro i ljiga od Kecmana sve relativizira. Ostali šute ko pičke. I još Kecman sere po Ljubi
  • Trener - Mario Kovačević
    Definitivno smo preski u 4-4-2, Bakrar je usao u sredinu