ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Momčad Dinama 25/26 - bira Zona Dinamo
    Vidim da vecina glasa kao ja. Ali je to sve u okviru 4-3-3. Mislim da bi nama trebao ipak prilagodljiviji sustav posebno 4-2-3-1 ili 4-4-2 za EL
  • Trener - Mario Kovačević
    Zanimljiva izjava ‘možemo mi još i bolje’. Znači po njegovom sad već igramo dobro
  • HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 20.12.2025. - 17.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Super je da smo prvi nakon pol prvenstva. Ali nije negativa ako zakljucimo da mi igre nemamo. Danasnja tekma bila je puna dobrih i lijepih poteza pojedinaca. Ali i besmislene nabijacine, puno krivih dodavanja a i sebicnosti pojedinaca. Ako Kova ostaje mora se desiti čudo da se sve podigne na razinu više i da pocinjemo prepoznavati neke uigrane akcije i automatizme.
    Da li nekog osim mene izluđuje kako mi ne znamo jednostavno izvesti aut npr?!
    Ide mi na zivce ovo negativa pozitiva. Trenerski rukopis u ovoj se igri ne vidi. To sto smo prvi je persu, ali najvjerojatnije samo s 1 bodom.
    Pomalo tužno je da nam je trenutno daleko najbolji i najkarakterniji igrac Miha Zajc. Ne zbog njega naravno, vec zato jer uopce nije bio u takvim razmisljanjima pocetkom sezone.
    Klub ce odlucovati tko ide, tko ostaje, ali mislim da je Kule najblizi odlasku, pa onda Villar i Mudrazija.
    Za mene osobno daleko najvece razocarenje je Ljubičić.
    Zakljucak: nikakva negativa samo cinjenice i realnost
  • Noa Mikić #35
    Varela vjerojatno ima putovnicu Angole
  • Gonzalo Villar #6
    Mozda gripa
  • HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 20.12.2025. - 17.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Ijayi Atiemwen
    imam neki blagi feeling da lik mjenja moncad u zadnji cas. I Stojke i Soldo bili su ispred Ljubicica. Sad opet on.
  • HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 20.12.2025. - 17.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Zagi
    mozda ima gripu
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪marcio amoroso
    ništa zapravo. Radi se o skupštini i šta su sve nasrali, pogotovo clanak Lesickog.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Pomahnitali Joca Amsterdam jucer bio u nekom podcastu. Prepuno laži i mržnje, tvrdi da klub više nije solventan.
  • ZDP - Q&A emisija #15 - Lokomotiva i jesenski dio sezone
    Kako bi vi doselektirali postojeći roster (tko ostaje,odlazi, promjene u hijerarhiji itd) ?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pozna tatu
  • Transferi - rasprave
    ↪Kujtim Shalla
    preporucil ga je. Rekao je to u inkubatoru. Da ga je Maric zvao i da mu je rekao uzimaj ga nemres promasit
  • 1.HNL 2025./2026.
    Mlačić:
    Među njima su i španjolski velikan Real Madrid i Barcelona, njemačka Borussia Dortmund, francuski Marseille te engleski Newcastle.
    Ovo je komedija
  • HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 20.12.2025. - 17.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪pešća
    tamo ce biti korisniji
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Zg123
    a ok, to ne slušam. Al argumentacija mu je briljantna.
Home » ElDorado
More Comments

ElDorado

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo