ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Neki tip sa Zapada
    :lol: Isprike da, sjajnu loptu mu je dao. Prebacio sve, i Majera (čini mi se da je on bio) skroz iznenadio :D
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Tolić druga asistencija, Gavro za 6-3!!!
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Ludovic IX
    Šepao je malo pri izlasku, ali nadam se da nije ništa ozbiljnije
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Oršiiiić 5-3! Tolić asistencija!
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Neki tip sa Zapada
    Nekako sam dojma da će u mirovinu na kraju sezone, i da će sam to iznenada objavit.

    Bit će ovo luda završnica, od laganih 3-0 do "panike" :rofl:
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Znači kakav glup penal :lol:
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Hara nam dva gola utrpao u šta je ovo, možda dvije minute?! Prvi gol zajebo i Lauritsena i KTCa, drugi gol pobjego Gvardiolu
  • KUP - FINALE - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 19.5.2021. - 20.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Bit će ovo visok potop :lol:
  • 1. HNL 2020/2021
    Možemo li mi uzet Kadziora ikako, čisto da možemo imat bar donekle OK desno krilo i da ne moramo gledat Kastratija ni iz daljine? Ili će tamo iduće sezone igrati Špikić pa ništa od Kadziora?
  • Zagrebački izbori 2021.
    ↪deda
    Jednom kažem da treba cijeli planet pogodit meteor i sve nas pretvorit u prašinu, i odma sam radikal... :sad:

    Kada je drugi krug za gradonačelnika? Jel prije 30.5. ili?
  • Nogometni dresovi
    ↪Dudu
    a gostujući dres nam je izgledao kao domaći od ipswicha ak se ne varam
  • EURO 2020
    I unatoč svemu i dalje nisu zvali Thea Hernandeza...
  • Zagrebački izbori 2021.
    ↪deda
    Nas može spasit samo jedan veliki meteor, da nas sve pobriše sa lica zemlje :lol:

    Pri tom mislim na cijeli svijet, ne samo na lijepu našu :lol:
  • Zagrebački izbori 2021.
    ↪Mali Zeus
    Nerado se uplićem al ovaj argument ti je jako loš.

    To ti je po meni kao da si rekao
    "Ideš na utakmice Dinama",
    "Dinamo vodi Mamić",
    dakle podupireš Mamića, priča gotova.

    Ne znam, možda sam previše pojednostavio, ali kako god okrenem tako mi ispada, a nigdje veze u tome, jednostavno apsurdan argument i apsurdna izjava
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ivusic sezonu završava kao najbolji vratar čini mi se po broju utakmica bez primljenog gola, a nekako u repki ispred njega Lovre "primam svakako" Kalinić i Sluga....
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo