Zagrebački izbori 2021. Nerado se uplićem al ovaj argument ti je jako loš.
To ti je po meni kao da si rekao
"Ideš na utakmice Dinama",
"Dinamo vodi Mamić",
dakle podupireš Mamića, priča gotova.
Ne znam, možda sam previše pojednostavio, ali kako god okrenem tako mi ispada, a nigdje veze u tome, jednostavno apsurdan argument i apsurdna izjava