ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Eto i trećeg
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Lijeni — deda

    :rofl: :rofl:
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Ovo nije bio indirekt?
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪NORTE
    već je stavljeno u shit of the day, ne moramo se ponavljat :lol:
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Izmjenili su tekst vijesti. Prije je pisalo samo ovo za Butinu i nakon članka je bio kraj vijesti. Sad su dodali i dio za Krznara....
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ↪Mali dioničar
    Malo ću uskočit pa bih rekao, da baš zato što ih nije pretjerana briga su stavili nekog kog znaju, a ne nekog tko je stručniji.
  • Transferi - rasprave
    ↪deda
    Nadam se da će se naigrat tamo i da će ispunit potencijal koji je imao pri dolasku. Bio je jako dobar na onom SP za mlade prije koju godinu (što su dogurali do finala i izgubili od Ukrajine čini mi se)
  • Transferi - rasprave
    Najgluplji trenutak za prodaju sutala — Nino Bule

    Znači u očima naše uprave: idealan trenutak.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    U svakom slučaju gori ne može biti sto posto — marcio amoroso

    Jako hrabra izjava
  • Transferi - rasprave
    ↪Majki2111
    To ti je kao da kažeš da se zazivao stoper prije cca 10+ godina, a taman tad smo se riješili Tomislava Barbarića :lol:

    Kao što se da vidjeti, čak niti u Ekstraklasi ne briljira Kastrati. Učinak mu je 2 gola u 16 nastupa za Legiju i niti jedna asistencija. Gol koji je postigao Spartaku u EL i gol koji je postigao u kupu protiv Suwalke.

    Čovjek nije dorastao bio zadacima u Dinamu, jednodimenzionalan je igrač i to je to. A od navijača Legije na discordu sam vidio pitanje, šta smo mi njima to prodali, i možemo li ga uzeti nazad :lol:

    Da ne spomenem da su ga u kupskoj utakmici protiv četvrtoligaša Swita izvadili nakon jednog poluvremena jer je bio loš
  • Željko Kopić
    17.02.2022 Sevilla:d 0:4 — Ali

    Mislim da si ovdje htio napisati 4:0, osim ako imaš izrazito puno vjere u Kopića i Dinamo :rofl:
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Sve mi ovo izgleda kao parodija, doslovno izgleda kao da žele pokazati da Dinamo ne može funkcionirati bez stoke iz međugorja.

    Nažalost imam osjećaj da će ovo samo ići nizbrdo odavde.

    ↪Ali


    Dogodilo bi se da bi lagali navijače, izignorirali ih ili zvali policiju da ih ukloni.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪xavier
    Možda mu je to ime na twitteru :rofl:
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    ↪Eduardo

    I povodom toga su prvi engleski klub kojima je ovo pošlo za rukom :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪deda
    Ne vidim bome ni ja taj post. A desi mi se kod nekih da vidim post prazan, nema točke, nema poruke, nema slike, ničeg.

    Znači nije samo do mene
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo