Znam da je SF očekivanje, ali uz malo truda napravi se aplikacija koja bilježi posjetu i preko koje se sakupljaju bodovi. Svojevrsni program vrijednosti bio bi najpošteniji za ovakve situacije i atraktivna gostovanja s ograničenim brojem ulaznica. Svakom po zaslugama. — Mališan
Do prije 3 godine su popis članova vodili na način da nisu tražili OIB pa nisu znali o kome se točno radi... — xavier
Zar to nije bio Eric Dier? :lol:To onaj što se usro na terenu? :lol: — Captain America
Sad kad citam sve komentare vidim da klub radi naseg podneblja nema smisla da ide u smjeru demokratizacije i nekog pluralistickog sustava upravljanja. — Ali
