ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2022./2023.
    ↪Dragon1Warrior123
    Baš sam to htio napisati, hoće li sada Šibenik preuzet štafetu od Rijeke i zacementirat se na dnu lige.

    Mislim, možda griješim, možda u nekom čudnom razvoju događaja ispadne dobar u Šibeniku, no nekako sam uvjereniji da ću osvojit eurojackpot idući petak nego to.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Ludovic IX
    Nope, Baturina je utakmicu odgledao s klupe
  • DINAMO PREDICTOR | Borinci - Dinamo (Kup, 2.kolo)
    Borinci - Dinamo 1:5, Špikić
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Infinity
    Prvo što mi pada na pamet je 2006 i 2007 protiv Engleza
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Fanboy
    Ispravi me ak sam u krivu, ali nije li on protiv Francuske igrao lijevog beka?
  • DINAMO PREDICTOR 2022/23 - Općenito
    Kod mene stoji X za utakmicu HNLa Dinamo - Osijek, a stavio sam 2:1 rezultat i Menalo strijelac (3 boda je to jer je bilo 5-2).
    S tim da mi ukupni izračun s desne za HNL stoji da je 28 umjesto očekivanih 29 (7 utakmica po 3 boda, 2 utakmice po 4 boda i 1 utakmica od velikih 0 bodova)

    Svaka čast na trudu za sve to provjerit, dodat, bit će Excelica gori :grin:
  • DINAMO PREDICTOR | Lokomotiva - Dinamo (HNL, 10.kolo)
    Lokomotiva - Dinamo 0:2, Drmić
  • UCL - 2.kolo - Milan vs. Dinamo Zagreb - 14.09.2022. - 18:45h - San Siro, Milano
    Ponosan na dečke, žalostan na rezultat. Jeftino primljen gol za 2-0 nakon prodane lopte u napadu, a ova kombinacija Petkovića i Oršića je nešto prelijepo za gledati, svaki put iznova.

    Ništa, još ima utakmica do kraja i moramo se borit jednakim žarom i intenzitetom.
  • 1.HNL 2022./2023.
    Ma dovest će Štimca nazad, taman malo da se vrati iz Indije i povede im kojeg igrača :lol:
  • 1.HNL 2022./2023.
    Gdje su Vulić i Vučević ovih dana :lol:
  • DINAMO PREDICTOR | Milan - Dinamo (UEFA, drugo kolo Lige prvaka)
    Milan - Dinamo 2:1, Oršić
  • DINAMO PREDICTOR | Gorica - Dinamo (HNL, 9.kolo)
    Gorica - Dinamo 1:3, Drmić
  • UCL - 1.kolo - Dinamo Zagreb vs. Chelsea - 06.09.2022. - 18:45h - Maksimir
    Glas mi otišao u roku 2 minute dok sam vrištao ko malo dijete kad je Oršić zabio.

    Hvala ti Dinamo što postojiš i što nam svima radost nosiš.

    A sad pravac u jarak najbliži
  • Ulaznice - aktualno
    ↪SAS1987

    Ključno je tu kako razvijaš taj sustav, postaviti redundantne rezervne servere koji će preuzeti ili olakšati opterećenje glavnih servera u slučaju navale. Mislim iako ulaznice.hr imaju OK sustav, puno bolje bi bilo da klub ima svoj, ali ga onda ne bi trebalo napravit prek kurca, nego ispravno, uzet sistemskog arhitekta, da dizajnira strukturu sustava, mreže i mrežnih uređaja.

    Možda mi je raniji upis da FERovac sa druge - treće godine može cijeli app bio previše podcjenjujuć primjer za cijeli sustav, ali izvedivo je i klub bi trebao težiti tome da ima pod kontrolom prodaju ulaznica i da može povezati web shop, sustav za prodaju ulaznica i članstvo.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Jurki
    Šteta što se na slikama ne vidi bar kod, jer bi kolege iz bivše firme (koja održava čitače karata) rado poništili te barkodove. Ali lijepo da se na dijelu vide imena i prezimena
Home » jp23
More Comments

jp23

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo