"Svaki bod nam je veselje u Europi. Htjeli smo danas pobijediti, ali zadovoljni smo s bodom i svi bismo prihvatili sedam bodova nakon tri utakmice da nam je netko ponudio"
Neshvatljivo mi je da vec tri sezone ne mozemo naci lijek za to. Kao da je niski blok neki takticki novitet, a ne nesto s cime se svaka dominantna ekipa susrece u gotovo svim utakmicama od pamtivijeka.
Nema serijskog pobjedivanja bez igre i stvaranja sansi. Odnosno nece ici kada gotovo svaku utakmicu imas 2-3 udarca na gol. Koliko god se neki tjesili.