ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Trener - Mario Kovačević
    ↪hardek


    Poukovnik ili poukojnik
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Dobro je. Malo smo losije krenuli, ali smo kasnije preuzeli inicijativu.
  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    ↪Tvrdica McTvrdi


    U cemu je problem? Kaze Boban da nije nista ocekivao od Europe.
  • Trener - Mario Kovačević
    Da na ovom svijetu ima pravde, ova prevara bi prodavala trule sumske jagode i ukradene ratkape u okolici Jablanice.

    Cekamo opet kovin poucak nakon utakmice - protiv ovakvih ekipa nemamo sanse zbog razlike u budzetu i rosteru, a Slaven nam je jako tesko gostovanje unatoc razlici u budzetu i rosteru.
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Goncalo Santos


    To je valjda da obecana rezultatska izvrsnost.

    A kako se Kovi jucer lice ozarilo kad ga je novinar pitao za izjavu Bjelice da je dobro igrati pretkola da bi se ekipa uigrala :lol:
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Ijayi Atiemwen


    Nije ni nama lako. Nova smo ekipa
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Dokle vise, Zvone?
  • Trener - Mario Kovačević
    Sta reci vise o ovoj besramnoj prevari...
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ovaj to je evropa nadam se dacemo onaj izvuc pouku... Rek'o sam igracma onaj da moramo bit pravi... Nismo dobro ovaj reagirali na pocetku, ali u drugom poluvremenu smo se onaj stabilizirali, ali bez sansi... Napravli smo ovaj izmjene da sacuvamo igrace za tesko gostovanje u Koprivnici
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Sad sto prije primiti barem jos dva pa da Betis stane i da Kova moze pricati o tome kako smo se u drugom poluvremenu bili stabilizirali.
  • UEL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. R.Betis - 11.12.2025. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Probirštift


    images?q=tbn:ANd9GcTh4DtTqfDr8LRBPr83t5sZm92GfwTJ-Yfxkr0J-tpKJA&s=10
  • 1.HNL - 16. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 06.12.2025. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪pešća


  • Guzice i Sise
    ↪Tom Hanks


    AI? Ne znam sto bi policajka iz Santa Monice radila u uniformi na utakmici Padresa u San Diegu. Morat cu detaljno pregledati ove fotografije.

    eyeing-plenki.gif
  • Transferi - rasprave
    ↪GOAT


    leonardodicaprio-dancing.gif
  • Transferi - rasprave
    ↪Kujtim Shalla


    Lova + igrac + tri cunja za trening ili Kova. Neka biraju.
Home » Pacho
More Comments

Pacho

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo