ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Čestit i blagoslovljen Božić, šizofrena familijo :heart:
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ali kako je Livaja umirao od bolova, pa iste sekunde kad je Morrison dobio karton ustao kao da ništa nije bilo...
  • 1.HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 21.12.2024. - 17.30, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kule sa iznošenjem i predasistencijom :strong:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ne znam čemu panika...

    Dobit Varaždin, presložit se (primarno psihički, neki team building uz nemoralne količine alkohola) preko zime, dobit dvaput tovare i Rijeku i to je -1.

    Ostatak vremena smijemo kiksati jednom manje od njih, a oni će se nakiksati sudeći po pokazanom.

    I broj 36 je v žepu.
  • Suđenje i suci
    Može li disciplinska komisija retroaktivno poništiti žuti karton? Budući da je isti dodijeljen zbog sučevog nepoznavanja internet kulture i kontekst joj je upravo dijametralno suprotan provokaciji.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    A sta je tu tocno za zuti? — Pacho

    To i mene zanima... Zbilja ne razumijem zašto je chill guy proslava "nepoštivanje" bilo čega ili koga.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Kako se komentator boji reći da se Uremović sjetio da ga boli 3 radna dana kasnije...
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Riskirao sam za Vas, članstvo produljeno do 31.12.2025., cijena i dalje 20 eura.

    EDIT: izgleda da je trenutno moguće samo učaniti se od nule ili produljiti isteknuto članstvo (kao moje koje je isteklo prije koji dan).

    Ostatak treba čekati 1.1. da im trenutno članstvo istekne.
  • Sandro Kulenović #17
    ↪jedan u nizu
    točno, nije svjestan svoje nesvjesti. :lol:
  • Sandro Kulenović #17
    Ma skočio je Kule dobro kod gola, ali je bio totalno nesvjestan da mu igrač dolazi. Isto radi i u napadu, on i lopta i nitko drugi. Kao na treningu.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪BBB Mataa998
    ja bi prvi žrtvovao ovu sezonu ako će se krenuti u preslagivanje sad i odmah. Da i ne stignemo zaostatak, ali ostatak sezone pokažemo volju i naznake pozitivnog pomaka iz utakmice u utakmicu. Viziju nekakvog smjera, na bilo koji način.

    Ali ako ćemo izgubiti sezonu a ostatak iste izgledati ovako kao sad i prodavati floskule i demagogiju... Ugasiti svjetlo odmah.

    Nije stvar prvenstva. Nego toga da Dinamo bude Dinamo. A trenutno to nažalost - nije.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Screenshot-2024-12-15-10-44-15-310-com-android-chrome-edit.jpg

    Ugovori su poslovna tajna, onaj tko ih ovako odaje (ako su brojke točne) je podložan izvanrednom otkazu ugovora o radu. Još jučer.
  • Dinamo u Ligi prvaka 2024/25
    Mislim da 9.i 10. izvlače s kime igraju između 23.i 24., 11./12. kontra 21./22. i tak dalje — ZrnTSCHeZ

    9. Izvlači 23/24, 10. Ide na ovog koji ostaje. 11. Izvlači 21/22, 12. Ide na ovog koji ostaje... I tako do kraja.
  • UCL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. Celtic - 10.12.2024. - 18.45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ne znam jesu škoti stvarno tako tihi, ali do sjevera se nisu čuli dvaput...
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    ↪rioda
    ah ti tamnoputi crnci...
Home » JMastermind
More Comments

JMastermind

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo