• Luka Stojković #7
    da se sad sručiš na njega s kaznama, ovim, onim je potpuno pogrešan pristup iz kojeg ćeš od odličnog igrača s emocijama dobiti lošeg igrača bez volje.Paggini

    Ovo vrijedi za vlastito dijete, ne mozes riskirati da ga unistis svojim pokusajima da mu pomognes, nego ga nekad moras prihvatiti takvog kakav je, ali Dinamo igracima nije roditelj.

    Odlican igrac s ovakvim emocijama vise nije odlican igrac za ekipu koja mora pobijediti svaku utakmicu, a onda je pitanje jel zelis trpit labilnog igraca ili ga barem probat popravit, pa makar zbog toga propao i vratio se u Lokomotivu.
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Igrac se nema sta bacat glavom u noge, to treba bit prvo pravilo iz kojeg se onda izvode interpretacije sigurne ili nesigurne reakcije protivnika. U boksu sudac ne da da se spustaju glavom ispod struka jer se ne moze garantirati da nece nesto doletjeti u zatiljak, al u nogometu je eto sve slobodno i krivca se odlucuje po tome ko je stotinku ranije dosao do lopte.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Mozda, ali u ovakvoj utakmici ni Robben i Ribery ne mogu nista jer je fokus obrane 100% na krilima kad kroz sredinu nismo dvaput napali. Ali doslovno, ja ne znam je li ijedan nas igrac dotaknuo loptu unutar 30 metara od gola, a da nije na krilu.
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    vidjet ćeš za tjedan dana kako će proći u MilanuOsamŠest

    U Milanu ce proci u osminu finala.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Pred Maksimirom sretnem čovjeka koji radi u Dinamu i on mi kaže: 'Tebi su sapunali dasku od desetog mjeseca'.Ivdzo11

    Taj covjek: Zvonimir Sunara Suki.
  • Ostali Sportovi
    Po pravilima 90ih - ovi danasnji bi imali sut ispod 20% - i gubili bi po 30-40 razlike...Jaro

    Smijesna izjava kad vidis da Curry na utakmicama pretrci koliko bekovi iz 90-ih nisu trcali na treningu i da Jokic kao centar ima bolji postotak sa dva metra od linije trice nego centri 90-ih na slobodnim bacanjima.
  • Luka Stojković #7
    Prvim dodirom štopaš i gurneš u for (staviš pod kontrolu)The Undertaker

    Ako ti lopta pobjegne pola metra dok stopas, izgubio si ju. Ako promasis Belju za pola metra, on svejedno moze kompenzirati svojom kretnjom i primiti loptu.
  • Luka Stojković #7
    odabrao je najteže izvedivo rješenjeThe Undertaker

    Kako je lakse stopati loptu ili pucati iz prve nego ju proslijediti Belji, makar neprecizno?
  • Ostali Sportovi
    koliko je američki nogomet zanimljiv, kompleksan i superioran velikoj većini sportova na svijetuMathiasovi Chageri
    giphy_s.gif
  • Bivši Igrači & Treneri
    Vise lijevo naginje cibona nego Ljubicicev heatmalp.
    IMG-5087.jpg
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Jednokratna A ili B igra

    Dotepenci nesigurni u svoju vrijednost koji moraju svima skakat za vrat ako se eksplicitno ne ispostuje njihova krvna slika

    vs

    Domaci nesigurni u svoju vrijednost koji moraju iskoristit svaku priliku da dokazu da su oni ovdje duze
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ovo mi je kao kad Matteoni krene komentirat igraca za kojeg vidis da je prvi put cuo. Ako je visok, dobro igra glavom, ako je tamniji, fizicki je mocan, ako je juznoamerikanac, naravno da je divlji dribler itd. Ali svaka cast Kule, nek opet bude gol svakih 60 minuta na terenu.

    Njegov najveći adut je igra glavom, upravo ono što Torinu nedostaje - piše Gazzetta

    2678111.jpeg
  • Ostali Sportovi
    Lako za Thompsona, sta mislite koja je sansa da Stjelja trenera oslovi sa Dagur i podsjeti na neku anegdotu koju on vec zna, al eto i da neupuceni cuju o cemu se radi.