Ovi komentari su fakat retardirani tko je kriv sta mi nismo prosli dalje Jakir ili Bjelica. Mozda bi bas Bjelica popio isto 9 kom od Bayerna, mozda bi Jakir dobio Monaco ili Celtic, mislim stvarno gluposti pisete sta bi bilo kad bi bilo i nema smisla traziti krivce jer je ovo stvarno ogroman uspjeh.
Ma najbolje da smo mu dali ugovor do 2035 godine, 300k godisnje i nek nam bude na sisi i saltamo ga po razlicitim posudbama i poslje onda da raskinemo ugovor na nasu stetu naravno.
Pretjerujete, drugo pol je dosta dobro bilo, ubili smo ih presingom. Slazem se da je to desno krilo i dalje upitnik i mislim da nas sve zanima u cemu je problem, pogotovo Hoxha desno je teska nebuloza