• Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ako ništa, barem je koliko vidim Boban pokupio hvalospjeve navijača hajduka. Već ga slave po društvenim mrežama.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    opet ponavljam, od Dinama ne želin da bude gospodski klub na ovakav način.

    gospodski klub tribamo bit prema navijačima i simpatizerima Dinama, ka i onim klubovima koji poštuju nas, ali nikako prema najvećem ološu i karcinomu hrvatskog društva koji dolazi iz grada pod marjanom.

    još da jednom citiram riječi predsjednika hajduka prošle godine:

    • "Sramotno je što radi Dinamo, ovog se ne bi posramio ni Mamić"

      "Ovakvog medijskog pritiska ne bi se posramio ni najpoznatiji bjegunac od hrvatskog pravosuđa, a sada sličnu takvu retoriku koristi takozvani navijački Dinamo."

    odjebi Bobane sa tim, zajedno sa svima koji to zagovarate.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    da mi je netko reka da ću refreshat temu za Banove...
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    vjerovatno je i rečeno već ali nisan vidia pa da pitan sad, zašto se na organiziranin učlanjenima ne printa članska na licu mista?

    znan da se tu pisalo prošle godine da se negdi to i radilo, ali to za 2026 ne vidin ni u jednom mistu.
  • KK Cibona
    Cibona nebitna?
    Iskreno me zaboli za košarku ali ću ti uzvratit sličnom mjerom, reć da je Cibona nebitan klub može samo netko ispunjen kompleksima jer dojučerašnji KK Rudeš (kojem ovim putem želin svu sriću) idalje nije košarkaški klub br 1. u Zagrebu. A iskreno sumnjan da će ikad i bit.


    nebitno u kojem si kontekstu mislio, ali klub sa takvom poviješću je sve samo ne nebitan.
  • Paul Tabinas #13
    nadan se da će dobit podršku navijača poput i ostalih igrača. Nije se sam doveo, sritno i skini nam sumnje sa sebe.
  • Transferi - rasprave
    zamalo Faze, Tabinas dobrodoša i sritno!
  • Transferi - rasprave
    Nadam se da se ne razmislja o otkupu Bennacera, pogotovo ne za neke banoslovne cifreNitkoBitan

    da se ne razmišlja ne bi ni postojala opcija otkupa. Hvala Bogu da se razmišlja.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    to je taj začarani krug u kojem gubiš ovakve utakmice i u koji Dinamo upada već 3. sezonu za redom.
  • Transferi - rasprave
    vjerovatno nije zaposlenik a informacije se na ovom forumu pišu već duže vrime.
  • Transferi - rasprave
    Miro je nesta dolaskom Bobana
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    kad već ideš u povijest, nadmašiti ih možeš sa Suarezom, Piqueom, Jordi Albom, Busquetsom, Vidalom, pa danas Yamalom...

    pepea, ramosa, carvajala, casemiraNerminB

    vrsta igrača kakve želim u Dinamu.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Općenito je Real odvratna ekipa. Nema tu igrača koji bi bio simpatičan. Vinicius odskače po antipatičnosti.Mr Anderson

    sva srića u Barceloni simpatični svi redom.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    odlična utakmica, nadan se da Real ovo uzima.
  • Transferi - rasprave
    a i ne kužim neke od vas koji prate svaki dan Dinamo da nisu skužili već odavno da kovačević nikako ne voli naše domaće mlađe igračefakin

    a ja ne kužin tebe koji misliš da je Kovačević inzistira na ovom transferu a ne Capellas koji je bia i izbornik Tabinasove reprezentacije kad ga je ujedno i trenira.