ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪tp1997
    evo da zalipin zašto.

    Zato što se tada navijalo za Rijeku ne iz ljubavi, nego iz čistog interesa - da Hajduk ne pobjegne na vrhu... nije to bilo divljenje Jankoviću ni oduševljenje Rijekinom igrom već čisto "taktičko" navijanje za "manje zlo", jer nam je u tom trenutku jedini interes bio da Hajduk ne pobjegne na prednost koja će ga odvojiti na vrhu... dinamo tada nije izgledao kao da ima sve u svojim rukama, i realno, malo toga je ulijevalo povjerenje da se možemo vratiti... u tadašnjoj perspektivi, Rijeka je bila privremeni saveznik, alat, ništa više. Danas je to sasvim druga priča, stvari su se posložile i gledamo sasvim drukčiju sliku - i na terenu i na tablici. — Eduardo
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ne sjetim se,zapamtio sam vas,tebe pogotovo. — ŽacZgb

    ne sjetiš se, ali ti je prva pomisao nakon gola Rijeke kako smo mi zločesti dečki navijali za Rijeku.

    onda me boli ona stvar tko će biti prvak. — ŽacZgb

    tebe, mene nikad nije bolila ona stvar niti će me bolit.
    Srećom pa je ovo forum i lako izvučem tvoja piskaranja ak bu trebalo. — ŽacZgb

    Hahahah pa ja ti pišen gore da san svjesno i svojevoljno navija za Rijeku, a on opet nastavlja ka da ja negiran to :lol:

    uostalon, Eduardo je nedavno lipo objasnia zašto i kako smo navijali za Rijeku.

    ovdi sve veliki generali posli rata.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ako znaš da Dinamo cijele godine igra toplo-hladno,u stanju smo danas dobiti Hajduk na Poljudu,a sutra izgubiti da od Gorice,onda navijaš i da konkurencija (Rijeka,Hajduk) izgubi sve moguće,a ne ponavljati svako kolo “raspast će se oni nakraju”. — ŽacZgb

    ako znaš, ako znaš. Titulu nećeš osvojit kiksevima konkurencije, već svojim pobjedama. Nemoj lagat i pričat da nisi samo čeka trenutak da ćemo proigrat, odnosno krenit dobijat utakmice. Ponavljan, Rijeka je izgubila 3 utakmice za redom. Imaju broj bodova kakav je loš i u prosječnoj hnl sezoni. Jedini krivac je Dinamo koji to nije iskoristia.


    PS Ostala tvoja podrška se ne javlja sa komentarima, svaka čast da ti se javiš. Ali bar imaš razloga za slavlje,dvostruka kruna je udaljena cca 370 minuta.
    6mOdgovorOpcije
    — ŽacZgb


    šta se iman javljat ili ne javljat? Svjesno i svojevoljno san navija za Rijeku u situacijama u kakvim smo mi bili, naravno da san zna da će ovako bit da ne bi, ali to vaše spominjanje toga sad je toliko retardirano da mi vas i ža kad se sjetite nas, anonimnih likova sa foruma dok "titula ispada iz ruku Dinama".
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪ŽacZgb
    Rijeka je izgubila 3 utakmice za redom, imali su i prije toga kikseva. Ko je kriv nama šta nismo iskoristili te kiksove?

    ↪Crtaća cijev
    da, ka i pola foruma. Daj ne, da ne kažen.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Jbga gotovo prvenstvo
    2 mOdgovorOpcije
    — fakin

    da mi je uć u vašu u glavu... apsolutno ništa nije gotovo, ka ni ova utakmica.
  • HNL - 33. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 03.05.2025. - 16:00h, Stadion Poljud, Split
    na mladima svit ostaje

    https://streamable.com/4clmuo
  • 1., 2., 3., Test, Test 1., 2., 3.
    .
  • HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb vs. Slaven Belupo - 10.05.2025. - 19:45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    nova, najbitnija utakmica sezone u kojoj priznajem i 1-0 penalom u 98.
  • Ulaznice - aktualno
    ma nema ni 5, možda 3k max. Pišete gluposti
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Sajla
    kako znaš da njega nisu skinuli :lol:
  • HNL - 33. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 03.05.2025. - 16:00h, Stadion Poljud, Split
    ne želin da se na ovoj temi ikad prestane sa pisanjem, ali jebiga.
  • HNL - 33. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 03.05.2025. - 16:00h, Stadion Poljud, Split
    4 ujutro, stiglo se doma. Za ovo se živi!!!
  • HNL - 33. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 03.05.2025. - 16:00h, Stadion Poljud, Split
    ↪Zagreb1992
    zar to nije bila istina? :rofl: :rofl:

    oćeš da tražin post sa tim utakmicama "srećkovića" ili? A reka san da je vjerovatno titula njihova, ka i pola foruma.

    Plus ono navijanje za Rijeku — Zagreb1992

    tako je!
  • HNL - 33. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 03.05.2025. - 16:00h, Stadion Poljud, Split
    ta divna splitska noć

    IMG-0516.jpg
  • HNL - 33. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 03.05.2025. - 16:00h, Stadion Poljud, Split
    AAAAAAAAAAAAAAAAA

    AAAAAAAAAA
    AAAAAA
    AAAAAAAAAAJDEEEEEE
Home » don
More Comments

don

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo